SEO

Bir Snap Kolay Arama Motoru Optimizasyonu!

Son zamanlarda benim web sitelerinde kullanım için kolay arama motoru optimizasyonu (SEO) stratejileri araştırırken, ben SEO stratejileri sonsuza kadar değiştirecek bir blog geldi.

Eğer web sitenizi almak için nasıl olacağını merak ettiyseniz Google ya da Yahoo gibi arama motorlarındaki ilk sayfaya, kesinlikle aynı teknedeyim. İlk sayfamda sayfalarımı aylarca denedim. Diğerleri gibi tıklama başına ödeme (PPC) kampanyası yapmaya karar verdim. Beklendiği gibi biraz para kazandım ama eve yazacak bir şey yoktu. Zaman geçtikçe karlarımın karşılığını aldıkça reklamların karşılığını almak çok az hayal kırıklığı yaratıyordu. Sadece tüm bu geri bağlantılar için lekeler bulmak korkunç bir zaman kaybı olduğunu bulmak için birkaç internet pazarlama dolandırıcılığı içine aldım. Kulağa tanıdık geliyor, huh?

O zaman blogu buldum. SEO stratejilerimde başarılı olmak için ihtiyaç duyduğum şeyi ortaya koyması dışında, muhteşem bir şey değildi. Sadece herhangi bir SEO kampanyası için mevcut ilk üç ürünü listeledi ve blogu yazan adamın bunları nasıl kullandığını anlattı. Her biri için web siteleri veriyor ve kampanya stratejilerinde nasıl yararlı olduklarını anlatıyor. Yazdığı çok kısa ama çok tatlı bir bloğu okuduktan sonra uçtum.

Yani teknikler işe yarıyor mu? Onları kendim denemeye karar verdim. Şaşkınlığım için üç ürün de SEO kampanyalarımda harikalar yarattı. Bu blog benim için altın değerindeki ağırlığa değdi ve ben asla bu pahalı PPC reklamlarına geri dönmeyeceğim. Ben blogun yazarı için teşekkür ederim ve arama motoru sıralamanız için dışarı bakmak hepinize büyük başarılar dilerim!