SEO

Blog SEO – A Rank Beginner İçin

Web sitenizi neden blogunuzda değil optimize ettiniz.

Bu şekilde gösterin.

Blogunuza yapılan her yeni mesaj yeni ve yeni. Bunu bildiğinizi biliyorum – taze içerik gibi arama motorları

Ben örümceği beslemek diyorum.

Bu durumda yeni bir taze içerik yiyecek. Bir süre için etrafında duran daha çekici olan taze balık veya balık nedir? Bak işte mi? Taze balık her zaman daha iyidir, koklamak eski balıkların çevresinde yine sopa olur muydunuz?

Arama motorlarıyla aynı, taze içeriğin sık sık güncellenmesini seviyorler.

Yeni taze içerik nedeniyle bile bir bloga geri döndünüz. Güncelleme İçeriğiniz sık sık. Arama motorları yeni yeni içeriği seviyorlar.

Yani, her yazının başlığına bir anahtar kelime veya anahtar sözcük koyun ve birkaç mesajınız yayına dağıtılır ve şimdi içeriğinizi optimize ettiniz.

Arama motorlar bunun için sizi sevecek!

Dahili bağlantı da bir rol oynamaktadır. Bunu kendim yaptım ve sonuçlar her gün sitemizi tarayan arama motoru örümcekidir.

Bu, çok basit ve sitenize daha fazla trafik kazandıran bir ipucu.

Wayne Hurlbert Blog İş Dünyasından diyor,

"Bloglar, statik web siteleri ile aynı teknikleri kullanarak optimize edilmiştir.Bir blog'un basitçe başka bir web sitesi olduğunu unutmayın. Diğer siteler için arama motorlarında çalışanların bir blog'u optimize etmesi için de çalışması gerekir".

Harika bir tavsiye

Taze içerik için verilen ödül (örümcek için yiyecek), arama motoru örümceği sitenizi sıklıkla sıklaştıracaktır.

Artık şunu unutmayın: ana sitenize zengin anahtar kelime veya anahtar kelime öbeği ile bağlayın. Çoğu yeni blog yazarları bunu yapmayı unutuyor.

Siteniz tema tabanlıysa, blog sayfanız veya blogunuzdaki birçok sayfa PR'nizi (sayfa sıralaması) artırabilir, bu nedenle bloga başlayarak yararlanacaksınız. daha özgür trafiğe kapılıyorsunuz.

Blog yüzeyinde yalnızca çizgiyi çizdim, ancak pazarlamanın ihmal etmeyi göze alamayacağınız başka bir strateji olduğunu görebilirsiniz.

İnan bana, herkes ve kardeşi blog seo hakkında konuşuyorlar. Sebebi neden? ÇALIŞIYOR!

Blog yazarlığının başarısına,