SEO

Blog Yazma ve SEO Hizmetlerinden Yerel İş Yararları

Ülkenizde veya eyaletinizde nispeten dar bir coğrafi konuma odaklanmış yerel bir işletme varsa, yerel blog yazımı ve SEO hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Pek çok küçük işletme, tanıtım eksikliğinden muzdarip olsa da ve müşteri tabanından en iyi şekilde yararlanmıyor olsalar da, bunun nedeni açık olmalıdır.

Bugün bile, insanlar bir hizmet ve Gumtree isterlerse Yellow Pages'a gidecekler. Craigslist veya eBay kesilmiş fiyatlarla ürünleri satın almak istiyorlarsa. Belirli web siteleri veya bloglar için çevrimiçi arama yapacaktır.

Kendi Yerel İşletme Hizmetlerini Arayın

İnternette bu tanınmış sitelerden daha fazlası var ve neden evinizin ne olduğu konusunda hiçbir sebep yok. Yerel işletme bu devlerle rekabet edemez. Birçoğu bunu yapmıştır ve tek yapmanız gereken kendi web sitenizi oluşturmaktır.

Elbette, özellikle bu tür sitelerde aradıkları şeylerin yerel kaynakları için arama yapanları yakalayamayacaksınız. Ancak, kendi web sitenizi veya blog'unuzu yerel olarak kurarsanız, o zaman bölgenizde yaşayan ve bir web adresi yerine arama terimine giren kişileri yakalamanız çok olasıdır.

Bunu biraz daha kapsamlı bir şekilde açıklayalım. Araba satıyorsanız veya bir işi tamir ediyorsanız ve daha sonra da minibüsler satıyorsanız, yeni bir beyaz kamyonet arıyorlarsa hemen Gumtree, Craigslist veya eBay'e gidenleri yakalamayacaksınız. Bununla birlikte, modern 'beyaz minibüs adam' giderek daha geniş bir alana yayılmaya başlıyor ve 'beyaz minibüsler', 'yenilenmiş vanlar' ve 'satılık ucuz minibüsler için çevrimiçi aramalar yapmaya başlıyor.'

Yerel İş Rekabetinizle Rekabet Edebilir

Bu gibi durumlarda, yukarıda belirtilen satış sitelerinde rekabet edebilmeniz ve belirli web siteleri için Google'ın sonuç sayfalarının en üstünde yer alan kendi web sitenizi listelemeniz mümkündür (arama terimleri .) Web siteleri hakkında bilgi sahibi olmak ve doğru içeriklerin nasıl oluşturulduğu ya da Google’ın sıralamasının üst sıralarına taşınabilmesi için gereken web içeriğinin ve SEO optimizasyonunun nereden elde edileceğini bilenler için çok sayıda yerel işletme avantajı vardır! [19659002] Sır, yerel reklamcılığı kullanmaktır. Aslında, yerel bölgenizle ilgili birkaç blog yazısı yazabilir ve daha sonra çabalarınızı yerel SEO'ya odaklayabilirsiniz. Web sitelerinizi veya blog gönderilerinizi, insanların, sattığınız ürünün yerel tedarikçilerini aradığında Google veya diğer arama motorlarında listelenme olasılığını en üst düzeye çıkarmak için nasıl optimize edeceğinizden emin değilseniz, o zaman size yardımcı olabilecek birçok kişi var demektir.

Yerel Web İçeriği ve SEO Optimizasyon Hizmetleri

Potansiyel yerel yazı hizmetleri ve SEO optimizasyon hizmetleri bir dizi bulmak mümkün olmalıdır. Aradığınız şeyi yerel bir kaynağa bulmanıza yardımcı olabilir ve kendi yerel web sitenizi tanıtmanızda size yardımcı olabilirler. Web sayfalarınızın Google Local listelerinde yayınlandığından emin olmak için sitenizde birkaç küçük değişiklik yapmak zor değildir.