التسويق الرقمي

Bonanza'da Dijital Ürünler Nasıl Satılır

Dijital ürün yazarları ve lisanslı satıcıları, ürünlerini eBay'de yıllarca sattılar. Ne yazık ki, son birkaç yıldır eBay bunu giderek daha da zorlaştırdı. Bu, dijital olarak indirilmiş ürünlerin satışı konusundaki kısıtlamalarından kaynaklanmaktadır. Sonuç olarak, birçok dijital ürün satıcısı bir alternatif bulmaya zorlandı.

Bonanza faturaya tam olarak uyuyor!

Bonanza'ya aşina değilseniz, eBay'e çok benzeyen çevrimiçi bir açık artırma sitesi. Bill Harding, 2007 yılında Bonanza'yı kurdu. Bugün Bonanza'da satılık 20 milyonun üzerinde ürün var. Bu ürün listeleri dünyadaki hemen hemen her ülkeye açıktır. Bu ürünler arasında doğal olarak dijital olarak indirilmiş ürünler bulunmaktadır.

Dijital ürünler yalnızca Bonanza'da tam olarak desteklenmiyor, müşterinize dijital teslimat da gerçekleştiriliyor. Ürününüz satın alındığında ve ödeme tamamlandığında, alıcı ürünü hemen indirebilir.

Dijital ürünleri kolayca listeleme yeteneği, Bonanza'yı indirilebilir yazılım, e-Kitap, eklenti ve daha fazlasını satmak için en iyi yerlerden biri yaptı. 19659002] Dijital indirmelerinizi listelemek kolaydır

 1. Bonanza'da bir satıcı hesabı kaydedin.
 2. Hesabınız aktif hale geldiğinde, giriş yapın ve satıcının gösterge tablosuna gidin.
 3. Verilen talimatları / önerileri takip ederek Satıcı Satıcınızın Kabini'ni kurun.
 4. öğe ekleyin veya düzenleyin. Bu, giriş sayfanızı açar.
 5. Bir öğe ekle'yi seçin. Bu, sizi liste oluşturma sayfasına götürür.
 6. Öğenizi Bir Başlık Verin Alanını Tamamlayın.
 7. Daha sonra ürün resimlerinizi yükleyeceksiniz.
 8. Öğe kategorisi alanında, Dijital Ürünler öğesini seçip ardından öğenin türünü seçin. seçenekler listesinden
 9. Mevcut Miktar Sayısı alanında mevcut olan ürün sayısını girin.
 10. Ayrıntılı Öğe Açıklama alanını doldurun.
 11. Nakliye Seçimi alanına dijital dosyanızı yükleyeceksiniz. (.zip dosyası)
 12. Ürününüz için bir fiyat belirleyin
 13. Bu Ürünü Standınıza Ekleyin düğmesine tıklayın.
 14. Girişinizin şimdi yayınlandığına dair bir onay alacaksınız.

Hepsi bu kadar. Ürününüz satıldığında, ödeme PayPal hesabınıza eklenecek, alıcı ürünü hemen indirebilecektir. Bunların hepsi sizden başka bir işlem gerektirmeden otomatik olarak gerçekleştirilir.

Bonanza'nın bir diğer harika özelliği de Ödül Programı. Bonanza'da yaptığınız her eylem için ödül belirteçleri kazanıyorsunuz. Giriş yapmak ve öğeleri listelemek sadece jeton kazanmanın birkaç yoludur. Bu jetonlar, ücret indirimleri, promosyonların listelenmesi ve daha fazlası için kullanılabilir. Ancak, dijital ürünler satıyorsanız, Bonanza kesinlikle en iyiler arasında yer alıyor. Halen diğer sitelerde satış yapsanız bile, Bonanza'yı göz ardı etmeyin!