قاعدة البيانات

Broker Ortak Girişim Fiyatları – Para Kazanmak için 16 Hızlı ve Kolay Yolları

Ortak Girişim (JV) 'iş anlaşması' 'stratejik ittifak' أو 'stratejik ortaklık' [olarakbilinir. Muhtemelen en basit tanım, Ortak girişimin, iki veya daha fazla işletme veya ortak ekonomik hedeflere ulaşmak için birbirlerinin kaynaklarını kullanmayı kabul eden bireyler arasında kazan-kazan stratejik ortaklığı olmasıdır. Kaynaklar, teknoloji, ilişkiler, mevcut müşterilere erişim, uzmanlık, bilgi, güvenilirlik, çalışanlar, tesisler, finans, vb. Şeklinde olabilir.

Kolay, Karlı ve Basit Ortak Girişim Fırsatlarından Örnekler

Burada sadece bir JV anlaşmalarının birkaç örneği size komisyoncu olabilir:

1. Tollgating

2. Karşılıklı Düzenlemeler

3. Kaynakları Paylaşma

4. Tanıtım Ortaklıkları

5. İşletmelere Yönelik Kâr Merkezleri Oluşturun

Şimdi her birine daha ayrıntılı bir şekilde bakalım.

Yöntem # 1: Tollgating

Tollgating, yalnızca yeterince yüksek bir talebi olan ve onları tedarik kaynağıyla birleştiren bir grup insan bulmak anlamına geliyor. Ardından (tollgate toplayıcısı gibi) aralarında durursunuz ve alıcılar geçiş kapısından geçtikçe para toplarsınız. Bu yöntem "Üçgenleşme" olarak da bilinir.

Tolifleştirmenin örnekleri:

1. Diyelim ki yerel bölgenizde bir Mimarlar Derneği var. En az 50 üyeye sahip olduklarını ve haftalık olarak sosyalleştiklerini söyleyin. Onları belirli bir restoran veya otelde haftada bir kez buluşmaları için ikna edebilecek olursanız, haftalık faturalarının bir yüzdesini vermek için restoran / otel sahibi ile bir anlaşma düzenleyebilirsiniz.

2. Zorla girmenin başka bir yolu da başarılı iş bulmaktır. Müşterileri, aslında talebi karşılayamadıkları için müşterileri uzaklaştıran işletmeler var. Onları size iletmelerini sağlayın. Daha sonra bu adayları tüm işi yapacak başka bir işletmeye yönlendirebilirsiniz. Daha sonra, her dönüştürülmüş kurşunun komisyonlarını toplarsınız.

3. Bir ürünü satmak için birini bulun ve söz konusu ürün için güçlü bir istekleri olan müşterilerin bir listesine sahip birini bulun. Ürünü onaylamak için liste sahibini edinin ve yapılan her satıştan komisyon toplayın.

4. Bir işletme iflas ettiğinde, istekli olan birini bularak para kazanın: eski envanteri satın alın, gelen arayanları dönüştürmek, müşterilerin veritabanını satın almak, bekleyen emirleri yerine getirmek, kirayı devralmak için eski telefon numarasını satın alın.

Yöntem # 2: Karşılıklı Düzenlemeler

Bu, benim çizdiğim bir çizik-mayın-benim-sıyrık-benimki düzenidir.

Gerçek şu ki, her işletmenin güçlü ve zayıf yönleri ve birçok işletme sahibi var. Zayıf yönlerini nasıl telafi edeceğinizi bilemeyiniz, böylece sorunlara yol açacaksınız. Ancak sizin gibi akıllı bir JV komisyoncusu, işlerini tamamlayıcı niteliklerle birleştirerek, daha güçlü ve daha kârlı olacak şekilde, bu işi ele alabilir.

Karşılıklı Düzenlemeler Örneği:

1. Barter – Bir dergi, bir restoranın belirli bir süre için derginin anahtar personelinin ücretsiz yemek yemesine izin vererek bir ayın değerinde إعلان için ödeme yapmasına izin verebilir; Bir pazarlama danışmanı, bir fitness uzmanının kişisel eğitim karşılığında daha fazla potansiyel müşteri üretmesine yardımcı olmayı kabul edebilir.

2. İki işletmeyi birbirini tamamlayan ürün / hizmetlerle bağlayın. Birbirlerini mallarını kendi müşterileri için sürekli olarak onaylamalarını / teşvik etmelerini sağlayarak, diğer müşterilerin müşteri tabanına girmelerini sağlayın. Örneğin, bir sağlık kulübünü yol boyunca ilerletmek için bir güzellik spası düzenleyebilirsiniz (ve tersi); ya da sadık müşterilerini bir restoranın hediye sertifikalarıyla "ödüllendirmek" için bir kuaför salonu teşvik etmek, böylece potansiyel olarak ömür boyu müşterileri restorana yönlendirmek. Her durumda, sonuçta ortaya çıkan satışlardan bir komisyon alırsınız.

Yöntem # 3: Varolan Kaynakların Paylaşılması

Mevcut olmayan kaynakları yetersiz kullanılabilir ve süreç içinde para kazanabilirsiniz.

Paylaşım Kaynaklarına Örnekler:

1. Bir takı tasarımcısının kariyerini, kreasyonlarının lüks bir perakende mağazasında tasarımcı el çantaları ile birlikte sergilenmesini sağlayarak düzenleyebilirsiniz. Mücevher tasarımcısı herhangi bir kira ödemiyor, ancak satış yaptığı her defasında size ve perakende satış mağazasına bir komisyon öder.

2. Yerel bölgenizdeki ev sahipleri için öğrenci kiracıları bularak pasif gelir elde edebilirsiniz. Bölgenizdeki büyük üniversitelerin / okulların Kabul Bürosunda çalışan bir kişiye yerel konaklama yerlerinin bir listesini vererek süreci yarı otomatik hale getirebilir ve öğrenci adaylarının konaklama bulmasına aktif olarak yardım etmelerini isteyin. Elbette kişilerinizi ödüllendirdiğinizden emin olun.

3. Lisanslama – Bir sisteme, entelektüel kaynaklara veya başkalarının ödeme yapmak isteyeceği herhangi bir bozulmaz gayri maddi varlığa sahipseniz (veya bunlardan birini tanıyorsanız), bu kaynakları yalnızca küçük bir ücret karşılığında kullanma haklarını verebilirsiniz. Bir yazılım, bilgi almak zor, yararlı bir araştırma bulguları, uzman bir ekipman, vb. Lisansı alabilirsiniz. Bob Serling lisanslama konusunda zengin kaynaklara sahiptir.

4. Piggybacking – mevcut bir altyapıdan kolayca yararlanabilirsiniz. Örneğin, tanıtım broşürünü, halihazırdaki abonelerine ayda 100.000 mektup gönderen bir Ulusal doğrudan posta şirketinin zarflarına yerleştirebilirsiniz. Onlara karınızın bir yüzdesini vermeyi kabul ediyorum.

Yöntem # 4: Promosyon Ortaklıkları

Uzman bir satışçı / pazarlamacı olan biri misiniz (veya biliyor musunuz)? Satmak için bir ürün / hizmete sahip olan, ancak nasıl satılacağı konusunda clueless olan biriyle ekip kurabilirsiniz.

1. Bir Ajan Olun – Konuşmacılara, gruplara, eğlenceye, sanatçılara, sanatçılara vb. Yardımcı olabilir ve sağlıklı bir komisyon kazanabilirsiniz.

2. Affiliate Marketing – Diğer insanların ürünlerini pazarlayabilir / satabilir ve yapılan her satış için bir komisyon kazanabilirsiniz. Satışı yapmak istemezseniz, bunu sizin için başkasına yaptırırsınız. İştirakleri olmayan şirketleri de arayabilir, ortaklık programlarını kurabilir, bağlı şirketleri işe alabilir, tüm satış ve pazarlama işlemlerini gerçekleştirebilir ve daha sonra sadece küçük bir komisyon toplayabilirsiniz.

Yöntem # 5: Varolan Kâr Merkezleri Oluşturma İşletmeler

İş yapan birçok insanın sürekli olarak sürekli bir alıcı akışı elde etmeyi bilmediği bir gerçektir.

1. Paketleme – Mevcut bir dağıtım yoluna sahip mevcut bir ürüne ücretsiz ürün veya hizmet ekleyebilir ve komisyonları toplayabilirsiniz. Örneğin, çoğu emlakçı, ev sattıkları her kişiye taşınma, iç tasarım, sıhhi tesisat, elektrik, sıva vb. Hizmetleri önermeleri halinde daha fazla para kazanabilir ve müşterilerine daha fazla hizmet verebilir. Ancak çoğu emlakçı bunu bilmiyor, bu yüzden bu düzenlemeyi ve karı kurabilirsiniz.

2. Restoranların Reklam alanlarını satması için teşvik edin ve reklam verenleri bularak ödeme alın. Restoranlar, banyolarında, menülerinin arkasında, geniş ekran televizyonlarında veya hatta duyuru panolarında reklam göstererek para kazanabilirler.

3. 24 saat diş hekimi / restoran / pastane / içki dükkanı / eğlence merkezi olmayan bir bölgede mi yaşıyorsunuz? Bir işletme sahibinin, bir başkasının, kira parası veya kârın bir yüzdesi karşılığında genellikle kapalı olduğu zamanlarda, mevcut tesislerini kullanmasına izin vermeyi kabul ettiği bir anlaşma düzenleyebilirsiniz.

4. Çevrimiçi pazarlama hakkında hiçbir fikre sahip olmayan çevrimdışı bir işletme ile konuşun. İşletmeyi tanıtmak için çevrimiçi pazarlama yöntemlerini kullandığınız ve ortaya çıkan satışlar için ücretli komisyon aldığınız bir anlaşma yapın. Bu anlaşmayı Uzmanlar ve Gurus'la kolayca baş başa bırakabilirsiniz – kafalarında çok fazla bilgiye sahip olan kişiler, ancak uzmanlıklarını bilgi ürünlerine nasıl çevireceklerini ve çevrimiçi olarak nasıl satabileceklerini bilmiyorlar. Çevrimiçi yayıncısı (ya da mevcut bir çevrimiçi yayıncıyla birlikte JV) olarak hareket edebilir ve bir parça kar elde edebilirsiniz.

ونتيجة لذلك

Ortak Girişim Brokeri olmak, sadece nasıl dinleyeceğinizi biliyorsanız çok kolay ve ödüllendirici olabilir. diğer insanların ihtiyaçlarına. Başarılı olmanız için yapmanız gereken, mevcut kaynaklardan yararlanarak ve güvenilir ilişkiler kurarak sorunları çözmektir. Bir ürüne veya kendi işine ihtiyacınız yok. Uzman olmanıza gerek yok, herhangi bir tecrübeye ihtiyacınız yok, 18 yaşında ya da 80 yaşında olabilirsiniz, doktora derecesine sahip olabilirsiniz ya da bir lise okulu olabilirsiniz – fark etmez.