يونكس / لينكس

Brother MFC-7820N Toner Bazlı Lazer Yazıcı – Çok Çeşitli Özellikler ve Düşük Genel Maliyet

Genel Bakış

Modern ev ofisi veya küçük iş ortamı için ideal olan Brother MFC-7820N, düşük bir toplam maliyetle çok çeşitli özellikler sunar. Tarama, faks, fotokopi ve yazdırma özellikleriyle, ihtiyacınız olan her şeyi tek bir ofis makinesinde gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte, aynı zamanda, MFC-7820N, temel yazıcı özelliklerine göre kaybolamaz, bu yüzden yüksek bir yazıcı hızı çıktısı alırsınız ve tüm belgelerinizde cilalanmış, profesyonel bir görünüm kazandıracak bir çözünürlük elde edersiniz.

Özellikler ve İşlevler

Brother MFC-7820N, küçük bir ofiste veya çalışma grubunda çalışmayı hiç olmadığı kadar kolaylaştıran, ağa hazır çok işlevli bir makinedir. Düz yataklı renkli tarama özelliği ve dahili 33.K6 faks modemi ile bu ofis makinesi hızlı bir şekilde en değerli iş aracınız haline gelecektir. Yalnızca siyah beyaz yazdırmasına rağmen, tarama özelliği görüntü boyutuna bağlı olarak 9600'e kadar isteğe bağlı bir dpi ile tam renkli olarak sunulur.

Brother MFC-7820N'nin yazıcı kısmı dakikada 20 sayfaya kadar çıktı hızı ve 2400 x 600 dpi çözünürlük sunuyor. Lazer monokrom metni net, net bir görünümde sunulur ve görüntüler, gri tonlamalı grafiklerin tamamını kullanır. Tüm bunlar standart Siyahla gelen MFC-7820N toner ile gerçekleştirilir. Yedek Brother MFC-7820N kartuşları, hem düşük maliyetli hem de bakımı kolay hale getirerek 2.500 sayfalık ürün içeriyor. Bu yazıcının kartuş model numarası, TN350 toner kartuşudur. DR350 drum kartuşu da bu yazıcı modelinde kullanılır.

Bu yazıcı, standart kağıt için 250 sayfalık bir giriş tepsisine ve ayrıca geniş tarama, faks ve kopyalama işlerini daha kolay hale getirmek için 35 sayfalık otomatik belge besleyiciye sahiptir. Birincil tepsi asetat, etiket kağıdı, ağır veya geri dönüştürülmüş kağıt, yasal kağıt ve zarflarla kullanım için ayarlanabilir.

Her ne kadar kullanıcılar standart USB ve Paralel bağlantı noktalarını da seçebilseler de, bağlantı yerleşik Ethernet ağı üzerinden kurulur. Faks ve fotokopi özellikleri, MFC-7820N bir bilgisayara (veya bilgisayar kapatıldığında) bağlı olmasa bile tam olarak çalışır; bu da, çalışmayı durdurduktan sonra uzun süre faks göndermeyi ve almayı sağlar. gün Diğer seçenekler taranan belgeleri e-postayla veya doğrudan daha büyük bir dosya sunucusuna göndermeyi içerir.

Neden Brother MFC-7820N Yazıcı seçilmelidir?

Brother MFC-7820N, Windows, Unix ve Mac işletim sistemleri ile uyumludur, hem çok yönlü hem de dayanıklıdır. Farklı bir küçük ofisi çalıştırıyorsanız veya bağlantı için birden fazla seçeneğe ihtiyacınız varsa ve yoğun bir ev ofisinden kullanıyorsanız, bu yazıcı ihtiyacınız olan her şeyi sunar. Brother adı altında sunulan çoğu yazıcı gibi, MFC-7820N de günün tüm yönlerinden geçmenize yardımcı olacak şekilde tasarlanmış gerçek bir ofis makinesidir.