التسويق الرقمي

Bu Pazarlama İnceleme Çalışır – Vücut Sarar, Tazminat ve DAHA (Çalışır!)

Küresel Hikayeleri Çalışıyor

Eğer İşler Küresel Fırsatı'nın kapsamlı bir incelemesini arıyorsanız … onu buldunuz! 2001 yılında kurulan The Works Global, Grand Rapids, Michigan merkezli ve CEO, Mark Pentecost'un yönettiği eksiksiz bir sağlık ve sağlık şirketidir.

The Natural Works, bitkisel takviyelerden cilt bakımı ve vücut zayıflama uygulamalarına kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Dünyanın dört bir yanındaki distribütörler vizyonu yakaladılar ve sadece 5 yıllık bir operasyonla, organizasyonun hiç tecrübe etmediği bir hedef gerçekleştirdi – borçsuz bir şirket olma özgürlüğü.

başarıları, Ultimate Vücut Aplikatörüdür. Bilim adamı ve Ürün Geliştirme Uzmanı Luis Mujares, 20 yıldan uzun bir süre önce ürünü, cilt kanserini iyileştirme arayışında yarattı.

Araştırması sırasında, cilt iyileştikçe, daha sıkı, toner ve daha sağlam hale geldiğini gördü. Bu botanik maddeler daha sonra şişelendi ve sadece kruvaziyer gemilerine ve üst düzey kaplıcalara satıldı.

2001'de, The Works Global, hakları satın aldı ve bu yana, ABC, CNN, Opportunity World Magazine'de ve Oscar ve Emmy hediye takımları.

Öyleyse … "Bu Sarp Çalışıyor" Gerçekten Çalışıyor?

Bir vücut sargısı kavramına ilk defa girdiğimde – gözlerimi yuvarladım. Ancak, geçtiğimiz yılın Nisan ayında, Cincinnati'de bir Expo'ya katıldım ve burada Expo katılımcıları ve Amerikan Masaj Terapileri Derneği ziyaretçilerini kapsayan Global Works ekibini gördüm.

O gün 100'ün üzerinde insanın sarıldığını gördüm. Yabancılardan bu kadar gerçek bir heyecanı tek bir yerde yaşadım. Bu insanlardan hiçbirini kişisel olarak bilmemekle birlikte, bu insanların birçoğunun belinden eksik bir şekilde bu expo'dan geri geldiğini biliyorum.

Yani, söylemeye gerek yok, Bu sarın ve bu şirketin inanılmaz bir şeye sahip olduğuna inanıyorum …

Nasıl "İşleri İşliyor" Çalışıyor?

Bir insan giderek daha fazla kilolu hale geldikçe Daha fazla ve daha fazla yağ hücresi … onlar daha büyük büyümüşlerdir. Bu yağ hücrelerinin genişlemesinin nedeni, aşırı toksinlere bağlıdır. Bu toksinlerin dışarı atılması için müşterilerin çok fazla su içmeleri teşvik edilmektedir.

Tek bir 45 dakikalık uygulamadan sonra tipik bir yan etki daha sıkı, daha tonlu, ölçülü bir alandır! (rahatlatıcı bir saat için kötü değil …)

Daha sonra sargı atılır, ancak malzemeler zaten derinin derin katmanlarına nüfuz etmişlerdir. Ölçümler ayrıca 72 saat sonra tekrar kontrol edilir, çünkü sonuçlar da ilerleyicidir. (Başka bir deyişle, 3 gün boyunca daha fazla sonuç olabilir.)

Nasıl Çalışır Ücretli? İşler tazminat planı tek taraflı ve kazanabileceğiniz 6+ şirketteki durumunuza bağlı olarak. Doğrudan kaydettiğiniz tüm distribütörlere ve sadık müşterilere% 15 indirim yapacaksınız.

Bir expo, parti veya toplantı sırasında, aynı zamanda satılan herhangi bir ambalajdan veya tamamlayıcıdan anında satış karı elde edersiniz. Organizasyonunuzun büyümesinin bir sonucu olan komisyon kontrolleri de her ayın 15'inde ödenir.

İşte komisyon ödemelerinin kısa bir görüntüsü:

 • Dağıtıcı =% 15 – kişisel olarak kayıtlı veya% 10 (birinci seviyede),% 10 (ikinci seviye)
 • Yönetici = Yukarıdaki gibi% 5 (üçüncü seviyede) )
 • ياقوت = Yukarıdaki gibi% 5 (dördüncü seviye) ile aynı
 • Zümrüt = Yukarıdaki gibi% 5 (beşinci seviyede) ve% 2 üzerinde altıncı düzeyde ve ötesindeki ile
 • Diamond & Above = Yukarıdaki gibi aynı LOTS liderlik bonusları (aka – "para kazanma") ile aynı

Tüm distribütörler için mevcut bonuslar:

  [19459906] Hızlı başlangıç ​​bonusu : Her yeni bir distribütöre kaydolduğunuzda ve ilk 30 gün içinde 2 sadık müşteriye yardım ettiğinde, 100 $ nakit kazanırsınız! Bu, cuma günleri haftalık olarak ödenir (bunu almak için aylık çeke kadar beklemeniz gerekmez).

 1. "Araba" Bonusu: Hayır, bir "araba" alamazsınız ama 60 sadık müşteriye sahip olduğunuzda ayda bir 600 dolar ile finanse edebiliyorsunuz. Şirket, bunun gerçekleşmesi için gereken süre boyunca size izin verecektir!
 2. Wrap Ödülleri: Her zaman 2 sadık müşteri topladığınızda, sadece bir kutu sargılar (bir kutuda 4) satın alma şansınız var. $ 19.95. (Perakende fiyatı: 89,00 $) Burada biraz ek kazanç elde etmek için hızlı potansiyeli kolayca görebilirsiniz!

Neler Yapabilir Küresel İle Çalışır?

Çok sayıda eğitim materyali vardır. Global ekip çalışır. Bunlar şunları içerir: web seminerleri, canlı sohbet, haftalık konferans görüşmeleri, çevrimiçi eğitim videoları, çevrimiçi destek, önyükleme kampları ve Yıllık İşler Küresel konferansı. Başarılı olmanız için yeni bir distribütör olarak kullanabileceğiniz kaynaklar çoktur.

Diğer Fırsatlardan Farklı Çalışanlar Neler Yaratıyor?

 • Çalışır sağlık ve sağlıklı yaşam için hayati olan sarf malzemeleri sunmaktadır. Bu, insanların daha fazla geri gelmeye devam edeceği anlamına geliyor. Bu, insanların ihtiyaç duyacağı bir şeyi satmak gibi bir şey satmak arasındaki farktır.
 • İşleri Global, benzersiz bir ilk piyasaya ürün sunar – Ultimate Body Aplikatör. Piyasada bunun gibi başka bir şey yok.
 • Hedef kitlenin olanakları oldukça önemlidir. İnsanlar iki kategoriye ayrılırlar: sağlıklı olanlar ve olmayanlar. Her iki şekilde – onların dikkatini çekiyorsunuz. Bu ürünler sağlığın korunmasına yardımcı olur, aynı zamanda yaşamak istedikleri yerde olmayanlar için de yaşam tarzlarında olumlu bir değişimi teşvik ederler.
 • Diğer ağ pazarlama programlarından farklı olarak, ev partileri ve toplantılarla sınırlı değilsiniz. Dağıtıcıları ve müşterileri, إعلان, salon, kaplıca, spor salonları ve online araçlardan yararlanarak elde edebilirsiniz.
 • It Works modeli ve doğrudan satışlar arasında büyük bir fark vardır. Ağ oluşturma ile, çalışmadığınız zamanlarda bile sizin için çalışacak olan artık gelir elde edersiniz. Açıkça, bu fırsattan en iyi şekilde yararlanırsınız, ama aynı zamanda başkalarını eğitmek için harika bir ödül vardır ve maaşınızda görünür.

Nasıl Katıldınız? [19659002] Bir Distribütör olmak ve tüm ürün hattını satma haklarını elde etmek için, 99 $ 'dan bir distribütör seti satın almanız gerekiyor. Temel kit, sarar, satış yardımları, distribütör / müşteri sipariş formları ve iş kurma DVD'si içerir.