الطباعة - تصميم

Çağdaş T-Shirt Piyasası İçin Film Temalı Serigrafi

Her yerdeki insanlar, en iyi eğlence kaynağı olarak filmleri izler. Filmler, büyüleyici hikayeleri, teknik sihirbazlıkları ve karizmatik karakterleri ile bize ilham veriyor, heyecanlandırıyor ve onları etkiliyor.

Film endüstrisimizde izlenen son eğilim, film tanıtımcılığını kravat mağazacılığı ile entegre etmektir. Ve tişörtler genellikle filmlerle ve ünlü temalarıyla ilişkilendirilen en yaygın ticari ürün biçimidir.

Efsaneleri ve film yıldızlarını gösteren T-Shirt Serigrafi

Yıldızlar, film endüstrimizin can damarıdır. Bu & # 39; sanatçılar & # 39; etrafında öyküler ve grafikler izleyicileri çekmek için ağlarını örüyor. Bu yüzden "yıldız" olarak adlandırılmalarının nedeni budur. İnsanlar en sevdikleri sinema oyuncusu ya da oyuncularıyla ilgili bir şeyler satın almak için esas olarak binlerce dolar harcıyorlar. Harry Potter ve Jack Sparrow gibi karakterlerin popüler gösterimleri genellikle tişört baskılarında popüler tasarımlar olarak kullanılır. Bazen yıldızlar, oynadıkları herhangi bir rol veya karakter ile ilişkilendirilmeden konsantre olurlar. Örneğin, Marilyn Monroe, dünya üzerinde popüler bir tişört tasarımcısı seçimi olmuştur. Serigrafi, tişört tasarımı için en çok kullanılan طبعة ortamı olarak 60 ve 70'lerden beri bu temaları benimsemiştir. Ve trend bugün bile devam ediyor. Aslında, trend klasik çağlara döndüğü için moda eskisinden daha hızlı bir şekilde büyüyor.

Efsanevi sahnelere dayanan temalarla T-Shirt ekran baskısı da oldukça özel. Tutumunuzu ve zevkinizi göstermek için harika bir yol. Çağdaş olduğu kadar şık. Yeni filmler ve karakterler yıldızlığa girerken temalar değişiyor. Bu nedenle, tema temalı tişörtlerin baskı kültürü oldukça eski olsa da, trend her zaman yeşildir.

Dijital baskının, kumaş baskı dünyasına daha gerçekçi bir yüz verdiği doğrudur. Bununla birlikte, dijital devrimin erişiminden bağımsız olarak serigrafi kendi konumuna sahiptir. Serigrafi temalar foto-gerçekçi baskı ile elde edilemez kendi aura var. Özellikle, klasik filmleri veya klasik yıldızları gösteren tişörtleri seçiyorsanız, serigrafi kesinlikle daha zengin ve değerli görünmesini sağlar. Maliyet, serigraf baskılı tişörtlerin popülaritesine yol açan başka bir faktördür. Dijital baskılı tişörtler genellikle pahalıdır. Film temaları veya karakterlerle basıldıklarında, maliyetler iki katına çıkar. Sinemada basılmış tişörtlerin film temaları söz konusu olduğunda daha fazla talep edilmesinin nedeni budur.

Bağlantılı mağazacılık, pazarlamacılar için her zaman karlı bir ilişki olmuştur. Ayrıca, tişörtlerde sık sık tiyatro andalls dışında sergilenen çanta ve kepleri buluyoruz. Bu aksesuarlar filmlerden alınan promosyon temaları ile basılmıştır. Filmin gerçek temasını her anlamda temsil etmek için karikatürize edilmiş bir sahne ya da karakter olabilir.

Afiş tasarımları, film fotoğrafları ve filmin ana yıldızının yakın görüntülerini tişört baskısı için kullanılan en iyi promosyon temalarından bazıları. Jurassic Park, Spiderman, Titanic, Harry Potter, Star Wars, Star-Trek vb. Gibi yoğun franchise'lı ağır bütçeli filmler, bağlı ticari ürünlerini verimli bir şekilde pazarladı.


مصدر بواسطة Mary Y Thomas