SEO

CDP nedir? Şirketinizin birine ihtiyacı var mı?

Gartner, ortalama ABD'li bir yetişkinin 2020'ye kadar altıdan fazla akıllı cihaza sahip olacağını ve çapraz-cihaz kimliklerini ve kimlik çözümünü (ayrı bir veri setini bireysel bir profile birleştirebilme yeteneği), pazarlama etkinliğine yönelik kritik bir gereksinime sahip olacağını tahmin ediyor. Müşteri yolculuğundaki temas noktalarının sayısı arttıkça, Müşteri Veri Platformları (CDP'ler) pazarlamacıların iletişim bilgilerini birleştirmek ve normalleştirmek için birinci taraf müşteri veri silolarını parçalamalarına izin verir.

MarTech Today'in “Kurumsal Müşteri Veri Platformları: Bir Pazarlamacı Kılavuzu “Kurumsal müşteri veri platformları (CDP) için mevcut pazarı ve yazılımı uygulamada dikkat edilecek hususları inceliyor. Bu rapor şu soruları yanıtlıyor:

  • CDP'ler hangi özellikleri sağlıyor?
  • Hangi eğilimler CDP'lerin benimsenmesini sağlıyor?
  • Şirketimin CDP'ye ihtiyacı var mı?

Raporda ayrıca 22 CDP satıcıları, fiyatlandırma bilgileri, yetenek karşılaştırmaları ve değerlendirme ve satın alma için önerilen adımlar. Kopyanızı almak için Dijital Pazarlama Deposu'nu ziyaret edin.


Bu makalede anlatılan görüşler, misafir yazarın ve Arama Motoru Arazi’inin değil. Personel yazarları burada listelenmiştir.


نبذة عن الكاتب

Dijital Pazarlama Deposu, dijital pazarlama stratejileri ve taktikleri için bir kaynak merkezidir. Reklamcılıktan analize, SEO ve PPC kampanya yönetim araçlarından sosyal medya yönetim yazılımlarına, e-ticaretten e-posta pazarlamaya ve çok daha fazlasına kadar, dijital pazarlama konuları üzerinde basılı beyaz kağıtlar ve E-Kitaplar, orijinal araştırmalar ve web yayınları sunuyoruz. internet pazarlamacılığı hakkında. Digital Marketing Depot, Third Door Media'nın, Search Engine Land ve Marketing Land'in yayıncısı ve Search Marketing Expo ve MarTech'in konferans dizisinin yapımcısıdır. Bizi http://digitalmarketingdepot.com adresinde ziyaret edin.