قاعدة البيانات

Cep Telefonunu Kullanarak Hile Ortağı Yakalamak için Telefon Numarasından Bir Ad İzleyin

Ters cep telefonu dizinini kullanarak telefon numarasındaki bir numarayı hattan izleyin. Kanıtlamak ya da yanıldığınızı kanıtlamak istediğiniz konusunda artan şüpheleriniz varsa, bu aracın size nasıl yardımcı olabileceğine şaşıracaksınız. Şakalar, insanların bir telefon arama servisini seçmelerinin başka bir nedenidir. Fakat eğer önemli bir başkası gibi hissediyorsa ya da eşiniz bir şey saklıyorsa ya da cep telefonlarından diğer hattan birine fısıldadığında anlar görüyorsa, o zaman bu bağırsak hissini sisteminizden alamazsanız belki de gerçekten çözülmesi gereken bir şey vardır.

Bir telefon numarasından bir isim bulmak için, şüphelendiğiniz kişinin numarasına sahip olmanız gerekir. Bu kişi kendi telefonunuzu hiç aramamışsa zor olabilir. Ancak, sabit hatınızda ev arayan kimliği varsa, son numaralara kolayca göz atabilir ve çevrimiçi olarak erişilebilen ters cep telefonu aramalarında bunları kodlamayı deneyebilirsiniz. Bu sistemle ilgili en iyi şey, aramalar üzerinde maksimum bir limitlerinin bulunmaması ve böylece bir seferde mümkün olduğu kadar fazla deneyebilmeniz. Cep telefonu geriye doğru arama, aslında insanların cep telefonları ve ilgili isimleri içeren bir iletişim bilgileri veritabanı olan bir ters cep telefonu numarası dizinini kullanır.

Bir telefon numarasından bir telefon hattından bir ismi izlerseniz, hatta sadece sınırlı ve çeşitli sonuçlara sahip olmanın mümkün olduğunu unutmayın. Ücretsiz ters cep telefonu arama hizmetleri yalnızca numaranın sahibinin adını söyleyebilir ve eğer şanslıysanız olur. Adresleri, yalnızca eyalet veya şehir ile bulundukları ülke ile sınırlı olabilir. Yasal olarak mevcut olmasına rağmen, bu bilgiler hala bir tür gizli anlaşma ile sınırlıdır ve elde edilmesi çok zor olabilir. Ücretli arama hizmetlerinin ayrıca, bu tür özel bilgilerin, özellikle ilgili kişi hakkında daha ayrıntılı bilgiler içerdiğinde, kamuya açık hale gelmesini önlemek için var olmasının nedeni de budur.

Telefon numarasındaki arama servisinden bir isim izlerseniz, Sonunda gönül rahatlığı istiyorum. Fakat bunu sadece eşinizle olan şüpheleriniz hakkında konuşmayı denediyseniz yapın. Her ne kadar bu arama servisi çok faydalı olabilse de, çözebildiğiniz her tür solucan için kendinizi hazırlamayı öğrenmelisiniz.