قاعدة البيانات

Çevrimiçi Girişimciler – En Başarılı İlk 10 Genç Çevrimiçi Girişimciyi Keşfedin

Dünyanın Yeni Çok Milyonerlerinin% 90'ının interneti kullanarak servet kazandığını biliyor muydunuz? Yine de insanlar hala "Gerçekten çevrimiçi para kazanabiliyor musunuz?" Sorusunu soruyorlar

Aynı insanlar bu Çok Milyonerlerin yarattığı çevrimiçi tesisleri ve web sitelerini kullanıyorlar. Kullandıkları web siteleri BEDAVA olmasına rağmen, bu web sitelerinin para yaratmalarının birçok yolu olduğu ve web sitesinin sahip olduğu ziyaretçilerin sayısı arttıkça, daha fazla para kazanıldığının farkında değiller.

bunu herkes yapabilir! Hangi yaşta olursanız olun, niteliklere sahip olmanız veya görüşmelere başlamaya bile ihtiyacınız yok ve yine de basit bir fikri multi-milyon dolarlık bir işletmeye dönüştürebilirsiniz.

En başarılı 20 genç girişimciden biri olarak, bu web sitelerinin bazılarını tanıyabilirsiniz ancak şu anda ne kadar değerli olduklarının farkında mısınız?

  1. Mark Zuckerberg Yaş: 26 Site: Facebook Değer: 13,5 Milyar $
  2. Andrew Gower 28 Runescape 650 Milyon Dolar
  3. Chad Hurley 30 YouTube 300 Milyon Dolar
  4. Blake Ross ve David Hyatt 22 Mozilla 120 Milyon Dolar
  5. Andrew Michael 29 Hızlı Milyon 110 Milyon Dolar
  6. Angelo Sotira 26 Deviant Sanat 75 Milyon Dolar
  7. John Vechey 28 Pop Cap Oyunları 60 Milyon Dolar
  8. Alexander Levin 23 Image Shack 56 Milyon Dolar
  9. Jake Nickell 28 İpliksiz 50 Milyon Dolar
  10. Greg Tseng ve Johann Schleier-Smith 28 Takibi 45 Milyon Dolar

Yani, gerçekten para kazanmak için ternet? Gördüğünüz gibi cevabınız EVET!

Elbette, hepimiz bir web sitesi için bir fikir üretemeyiz, güvenli bir veritabanına girip dakikada 60 kelime yazamaz, HTML ve diğer bilgisayar jargonunu bir gecede çözebiliriz.

Belki de bu çok milyonerlerin bir kısmı bilgisayar programcılığı konusunda çok fazla bilgiye sahipti, ancak FACT, basit bir fikri çevrimiçi bir işe çevirebilen herkes.

Fikrinizi, hobinizi veya ilginizi çekmeyi düşünün. otomatik pilotta sürekli bir gelir yaratan bir çevrimiçi işe dönüşmek. Bu, bir kez kurulmuş olsa bile, uyurken bile sitenizi ziyaret eden veya terimlerinizi dünyanın herhangi bir yerinden satın alan kişilerden para kazanabileceğiniz anlamına gelir.

Çevrimiçi bir iş kurmak ve çalışmak istediğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Boş zamanlarınızda evden fakat nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Bilgisayar programcılığına ilişkin herhangi bir deneyime veya niteliğe veya hatta kendi web sitenizi yaratma ihtiyacına ihtiyacınız yok.

Yazar: Mark Laxton

Yazar: Diğer insanların geliştirdiği web sitelerinden ürünleri geliştirip satabilir ve hala onlardan para kazanabilirsiniz.