التسويق الرقمي

Çevrimiçi Medya Şirketi için bir Ad sunucunun avantajları

Bir çevrimiçi işletme, web sitelerinde trafiği paraya çevirerek, esas olarak إعلان satmayı amaçlamaktadır. Yeni bir çevrimiçi medya girişimcisi olarak, reklamları satmak için üçüncü bir tarafa bağlı olmak daha kolay ve risksiz görünebilir, ancak her zaman geliri paylaşmanın birikimini taşır. Bir reklam sunucusunu işletmeye yatırıp dağıtırken, reklam operasyonlarınız üzerinde tam kontrol sağlar. Bir Reklam Sunucusu öncelikle çevrimiçi reklamcılığı daha kolay ve daha verimli hale getirmek için tasarlanmıştır.

İyi bir reklam sunucusunun çevrimiçi işiniz için nasıl güçlendirilebileceğine dair birkaç nedendir. 19659002] Komple Kontrol

Web sitenize giren reklamların kontrolünde kalabilirsiniz. Reklamlar, gösterim geçmişleri vb. Güncel olabilir. Bu, daha fazla gelir elde eden reklamları başkalarına göre daha sık göstermek için ekstra özgürlük sağlar. Ve siteniz, reklam sunucunuz, bu sayede, hiçbir ekstra ücret ödemeden, kurum içi reklamları sunarak işinizi kurmanın tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz. Yeni reklamlar sunmak ve eskileri kaldırmak birkaç tıklama ile gerçekleşebilir.

Reklam yerleşimleri

Kendi reklamverenleriniz, diğer reklam ağlarından çeşitli reklamlar AdSense, AdBrite vb., Aynı reklam noktasında döndürülebilir ve sunulabilir. Ayrıca, reklam yerleşimleri, hangisinin daha fazla gösterim ve tıklama oluşturduğuna bağlı olarak soldan sağa vb. Gibi reklam alanlarını değiştirerek denenebilir.

Reklamverenlerin Avantajları

Her bir reklamvereni için hesap oluşturabilir, böylece tıklamalara, TO’lara, kampanyalarını izleyen kitleye vb. Erişebilir veya reklamverenlerinizle aynı dönemsel raporlar gönderebilirsiniz. Bu, hem sizin hem de reklamverenleriniz için bir kazan-kazan durumuyla sonuçlanır, çünkü reklamverenlerinizi kontrolünüzde tutarsınız ve reklamverenler kampanyalarının performansı hakkında ilk elden bilgi edinirler.

Reklamverenleriniz için belirli bir kitleyi hedeflemek sizin için daha kolay hale gelir. kendi ad sunucusu .

Reklam Fiyatlandırması

EBM, TBM veya BGBM gibi sabit fiyatlardan farklı fiyatlandırma düzenlemeleriyle oynayabilirsiniz. . Ayrıca, farklı reklam biçimleri için kendi ve farklı ücretlerinizi de düzeltebilirsiniz.

Raporlar ve İstatistikler

Bir ad sunucusu size çok sayıda rapor ve istatistik ile ilgili Çevrimiçi reklamcılık işinize – gelirler, harcamalar, reklam performansı, ziyaretçiler, bekleme oranları vb. İyi bir reklam sunucusu, raporları istediğiniz gibi almanızı sağlar.

Bir medya girişimcisi, 'ye yatırım yapma konusunda ihtiyatlı olabilir. ] adserver özellikle eğer bir başlangıçsa. Ancak ziyaretçinin trafiğinden ve websitelerindeki kompozisyonundan eminse, kendi gelirini ad sunucusu kullanarak maksimize edebilir. Web sayfalarında 'Bizimle Reklam Ver' linkleri gibi basit yollar ve iyi trafikle, reklamverenleri kendi başlarına davet edebilir ve reklamları satabilir. Ya da daha güvenli tarafta oynamak için diğer üçüncü taraf reklam ağlarıyla da bir araya getirebilir.