التسويق الرقمي

Çevrimiçi Pazarlama Hizmetleri Hindistan'da Gelişen Bir Eğilim

İnternet kullanıcılarının sayısı sürekli olarak Hindistan'da artmaktadır. 32 milyondan fazla aktif internet kullanıcısı olan 65 milyondan fazla pc okuryazar insanı ile Hindistan'da internetin büyümesi endişe verici bir hızla artmaktadır. (Kaynak IAMAI raporu 2007) Artık çevrimiçi pazarlama hizmetine giderek daha fazla işletme, çevrimiçi reklamcılığın oranı da giderek artmaktadır.

Hindistan'da internet medyasının kapsamını, bir dizi arama motoru pazarlamasını veya Online pazarlama hizmetleri şirketleri, müşterilerini inşa etmeye çalışan şubelerini burada kök salmıştır. Hindistan'daki çevrimiçi pazarlama eğilimi, tüm dünyadaki müşterilerin Hindistan'daki online iş ve internet pazarlama hizmetlerini dış kaynaklara çekmek ve çekmekle ilgileniyor.

Hindistan'da çevrimiçi pazarlama hizmetleri sunan web çözümleri şirketleri, son teknoloji arama motoru optimizasyonu, PPC (tıklama kampanyaları başına ödeme), e-posta pazarlama, makale pazarlaması, bültenler ve basın bülteni yayıncılığı ve diğer birçok online pazarlama hizmetleri şeklinde arama motoru reklamcılığı.

Çevrimiçi pazarlama hizmetleri, web varlığının geliştirilmesine yardımcı olur. bir sitenin Çevrimiçi varlıklarına, arama motorlarında sıraya girmelerine yardımcı olmak için bir itme sağlar. İnternet kullanıcılarının çoğu, ağda bir şeyler bulmak için genellikle arama motorlarını ziyaret eder. Emarketers tarafından yapılan bir araştırmada, Hindistan'da Arama Pazarlamasının Rs'ye büyüdüğü belirtilmektedir. 2006 yılında Rs.126 crores'den 2009'a kadar 900 crores.

Bir web varlığı oluşturmanın yanı sıra, çevrimiçi pazarlama [http://www.rupizmedia.com/] hizmetleri de bir web sitesine hedeflenen trafiğin oluşturulmasında yardımcı oluyor. Web sitelerini, web sitesine en uygun anahtar kelimeler için optimize ederler ve hedeflenen trafik tarafından aranırlar. Daha geniş ve küresel bir maruziyet için daha küçük şirketlere bir kapı sağlamada yardımcı olurlar. Bu, hem maliyet hem de şirketler açısından zaman açısından etkilidir. Çevrimiçi pazarlama hizmetleri, web sitelerinizi popüler ve global hale getirmekten sorumlu olan önemli bir özelliktir.