التسويق الرقمي

ClickBank Ürünleri eBay'de Nasıl Satılır!

Bağlı kuruluş pazarlama ile uğraşan kişilerin bu makaleye dikkat etmeleri gerekiyor. EBay'de satış ortağı ürünleri satarak her ay binlerce kişiye nasıl adım atacağınızı göstereceğim. Hiçbir şey geri alınmayacak ve bu makaleyi baştan sona okuduysanız 20 dakika içinde ClickBank ürünlerini eBay'de satabileceksiniz.

Burada birkaç kısa adım var:

1. ClickBank'a gidin ve tanıtmak istediğiniz bir ürün bulun. Neredeyse her şey olabilir, çünkü insanlar eBay'de neredeyse her şeyi arıyor. Anahtar, 30-80 arasında bir yer çekimi olan bir ürün bulmaktır. Bu, ürünün iyi satıldığı, ancak çok fazla rekabetin olmadığı anlamına gelir.

2. EBay'de sınıflandırılmış bir إعلان oluşturacaksınız. Bu reklamlar, 30 günlük listeleme için 9,95 ABD dolarıdır. Eğer 3-5 ödeyebileceğinizden sonra 3-5 reklamla başlamanızı öneririm. Satmak istediğiniz her ürün için bir reklam listeleyeceksiniz. Reklamın ilgi çekici bir başlığa sahip olduğundan emin olun ve ürünün sahip olduğu avantajları özetleyin.

3. Sınıflandırmanızı uygun kategoride listelediğinizden emin olun. Çoğu ClickBank ürünü, bilgi ürünleri altındaki diğer her kategoride yer alacaktır. Ürününüzü uygun kategoride listeleyerek, reklamınızın çekilmemesini sağlar. Ayrıca önemli bir nokta, eBay'in dijital ürünlerin normal açık artırma formatı altında satılmasına izin vermemesi nedeniyle eBay'de bağlı kuruluş ürünlerini satmak için sınıflandırılmış reklam biçimini kullanmanız gerektiğidir.

4. Her sınıflandırılmış reklam ayda yaklaşık 150 görüntü alır ve yaklaşık% 4 civarında bir dönüşüm oranına sahip olmalıdır. Bu, her reklamın yaklaşık 47 TL'lik bir ürün için 6 satış yapacağını gösterir. 47 $ ürün seçmek zorunda değilsiniz, bu sadece% 4'lük yüksek dönüşüm oranlarını gördüğüm üründür. Eğer matematiği yaparsanız, kolayca reklam başına 100 $ kazanabilirsiniz.

ClickBank ürünlerini eBay'de satmanın anahtarı, 3-5 seri ilan, biraz para kazanma ve daha seri ilanlarda yeniden yatırım yapmaktır. Sadece birkaç ayda, eBay'de 100 seri ilana sahip olabilirsiniz, her biri size 80 ila 120 dolar veriyor!

eBay seri ilanlarıyla beş rakamlı bir aylık gelirden çok uzak değilsiniz, bu yüzden devam edin ve bugün başlayın!