SEO

Çocuklar için 5 Temiz ve Güvenli Arama Motoru

Google, İnternet veya Arama Motorlarına odaklandığımızda akla gelen kelimedir, yalnızca Google değil, Bing gibi diğer popüler Arama Motorları, Yahoo Arama vb. Ancak, bunlar çocuklar için önerilen görünümlü araçlar değildir, çünkü bunlar sefil sonuçlara yol açabilecek uygun içerikler içerebilir.

Bunlar göründükleri kadar temiz değiller ve tüm yetişkin içerikli içeriklerle doluydular. Bu nedenle, ebeveynlerin çocukları bu tür garip şeylerden korumak için ebeveynler için ciddi bir sorun olarak düşünülecek. . Elbette, kısıtlı web sitelerini ve daha birçok şeyi engelleyerek, çocukların aktivitelerini web üzerinden takip etmeye devam etmek için birçok Ebeveynlik aracı vardır.

Ama, şey şu ki, Ebeveynler, bu gibi durumlarda şansa sahip olmayacaklar. Bu nedenle, ebeveynlerin, alakasız ve yetişkinlere yönelik içeriği engelleyerek, çocuklar için temiz ve gerekli bilgi sağlayan arama için alternatif araçları kullanmaları ve Microsoft'un size çok yardımcı olacak çeşitli güvenlik araçlarını kullanması gerçekten çok kolay olacaktır.

Ebeveynlerin çocuklarını güvenli bir şekilde taramaya kısıtlamaları için 5 Güvenli ve Önerilen Arama Motoru.

1. Study Search (Google Güvenli Arama ile)

  • Avustralya okullarında en çok kullanılan özelleştirilebilir Arama Motoru'ndan biridir ve Google Powered'dir.
  • Bu, İlköğretim ve Ortaokul öğrencilerini akılda tutarak geliştirildi. Bu, Arama için en güvenli Motordur ve Ebeveynlerin çocuklarını kullanması için en iyi şekilde önerilebilir.

2. Yahoo Çocuklar (Yahoo Safe Search ile)

  • Bu, özellikle çocuklar için geliştirilmiş arama için Yahoo Directory ve onun en düşündüren motoru yönlendirmeleri arama için başka bir güvenli araç.
  • Çocuğunuzun kolayca ilgilenmesini sağlayan Arama için en çekici araçlardan biri. Arama 3 bölüme ayrılmıştır, Yahoo! Çocuk Rehberi, Yahoo! Web'de Çocuklar ve Sonuçları.

3. Çocuklara Sor (Güvenli Arama Sorma ile)

  • Özellikle Çocuklar için geliştirilen Ask.com'dan Arama Aracıdır ve Ask Directory'den sonuçları sağlar.
  • Filmler, Videolar, Okullar, Oyunlar ve Görseller gibi 5 farklı kategoriyi temiz ve düzenli sonuçlarla birlikte sağlar.

4. Kid Rex (Çocuklar için Google Powered Engine)

  • Çocuk mum boyası çizimiyle geliştirilmiş arayüz tasarımıyla çocuklar için başka bir Google Arama ile güçlendirilmiş Arama Motoru. Tamamen çocuklar için çocuklar için geliştirilen bir Arama Motoru, çocuklar.

5. Çocuklar Tıklayın (Gelişmiş Çocuklar Motoru)

  • Çocuklar için en gelişmiş İnternet filtresi Arama aracından biri. Çocuklar için okul çalışmalarının en önemli rehberi olan 600+ güçlü konu listesiyle yüklendi.

Bunlar, çocukları güvenli tarama konusunda kısıtlamanıza yardımcı olacak 5 En İyi Arama Araçları. Sisteminizde Google veya Yahoo veya Bing Search Giant Engines'ı engelleyin ve bunlardan birini varsayılan Arama Motorlarınız olarak seçin.

Kaynak: Çocuklar İçin Arama Motorları