الطباعة - تصميم

Daha İyi İş Beklentileri için İş Etiketi Baskı Hizmetleri

Tüm طبعة ve ilgili görevleriniz için iş baskısı veya ticari baskı tek bir çözümdür. Potansiyel bir müşteriden önce bir izlenim yaratmak için 5 saniyeden daha az zamanınız var. Dikkat çekmek için yarışan birçok rakiple, ilk izleniminizde hiç bir şey yoksa müşteri ikinci bir görünüm vermez.

Tüm kırtasiye, broşür ve broşürlerin canlı renkler ile canlı baskısı yapabilmesi için deneyimli servis sağlayıcıların sunduğu baskı hizmetlerini alın. Daha sonra seçim yapabileceğiniz pek çok seçeneğiniz olacak.

İş baskısının önemli bir parçası, ürünler için kendinden yapışkanlı etiketler ve baskı etiketleri üretiyor. Bu etiketler, boş bir yapışkan adres etiketinden, cihazlar ve ürünler için etiketlere kadar her şey için olabilir.

Etiket baskısı

Ürün etiketi baskısı, etiket üretme işlemidir. Etiketler bir ürünü tanımlamak için kullanılır. Ürüne istenen bir görünüm kazandırır. Bu, kaliteye kullanılan ortamdan kaliteli hammaddeleri kullanarak ayrıntılara dikkati içerir.

Etiket baskısı özel endüstriyel yazıcılarda yapılır. Yazışmalar için şirket logolu düz etiketler, hologramlar ve barkodlar gibi özel etiketler de iş ürün etiketlemesinin bir parçasıdır.

Bazen etiketleme gıda maddesi kartonları için yapıldığında, kullanılan materyaller ve mürekkep hükümetin güvenlik normlarına veya herhangi birisine uymak zorundadır.

Etiketleme cihazları aynı farklı bir baskı türüdür çünkü burada kullanılan ortam kağıt bile değildir. Uzun süre aşınma ve yıpranma için daha çok bir metaldir.

Etiketiniz iki farklı ekipman gerektiren iki farklı baskı türü gerektiriyorsa buna sandviç yazdırma denir.

Etiket baskısında kullanılan yazıcı

Masaüstü etiket yazıcıları küçük ölçekli ofis baskıları içindir. Bunlar, kendinden yapışkanlı bantlar üzerindeki baskı adresleri ve süpermarketlerde ve mağazalardaki ürünleri etiketlemek için barkod yönlendirme gibi düşük seviyeli baskı işleri için kullanılır.

Renkli etiket yazıcıları, cevher spesifik amaçları için kullanılır. Bunlar 4800 dpi çözünürlük veriyor. Bunlar yine küçük ölçekli baskı gereksinimlerini büyük ölçekli endüstri standartlarına uygun hale getiriyor.

Mürekkep püskürtmeli kodlayıcılar, etiketlerde barkod etiketleri ve değişken küçük ölçekli verileri yazdırmak için kullanılan farklı bir yazıcı türüdür. Bunlar büyük kartonları, metalleri ve diğer bu tür materyalleri, özellikle üretim tarihi, tarihler, fiyat ve barkodlardan önce olanlar gibi bilgilerle basmak için kullanılır.

Etiket baskısında kullanılan reçineler

Renkli metin ve grafiklerde, gelişmiş termal şeritler kullanılır. Bu tür hizmetler sadece deneyimli ve tanınmış iş etiket baskı şirketleri ile kullanılabilir. Balmumu reçine termal şeritleri, yüksek hacimli parça etiketleme için kullanılır. Balmumu termal şeritleri keskin siyah görüntüler ve metinler için kullanılır. Rezin termal şeritler, dayanıklılık gereksinimleri durumunda daha fazla kullanıma sahiptir.

Etiketleme, pazarlamanın önemli bir parçasıdır. Ürününüzü yaratıcı bir şekilde etiketlemek, potansiyel müşterileri çekecektir. Mükemmel bir ürün ve pazar kazanmak için kesin bir yol elde etmek için boş profesyonel iş çözümleri.


مصدر بواسطة Marc Tendo