SEO

Dijital ajansların nasıl geliştiğini anlamamıza yardımcı olun: Anketimize katılın

Otomasyon, makine öğrenimi ve yapay zeka, değişen kanal fırsatları ve daha fazlası ile, dijital ajansları, müşterilerinin ve kendi işletmelerinin ihtiyaçlarını karşılamak için nasıl geliştiklerini anlamak için araştırıyoruz.

Hangi uygulama alanları küçülüyor ya da büyüyor? Müşteriler nereye yatırım yapmak ister? Önümüzdeki yıllarda ajanslar için hangi beceriler kritik olacak? Müşterilerinin adına dijital pazarlama ajansları hangi pazarlama teknolojilerini kullanıyor ya da çalışıyor?

kısa anketini bir araya getirdik . Yaklaşık beş dakika sürecek, en üst sıralarda.

Sonuçları önümüzdeki aylarda çeşitli biçimlerde okuyucularla paylaşacağız. Ek bir teşvik olarak, ankete katılanlar ABD'deki herhangi bir SMX etkinliğine ücretsiz bilet için bir çekilişe katılma fırsatına sahip olacaklar

Ankete şimdi katılın!


نبذة عن الكاتب

Ginny Marvin Üçüncü Door Media'nın Genel Yayın Yönetmeni, tüm yayınlarımızda günlük editörlük operasyonlarını yönetiyor. Ginny, Arama Motoru Arazi, Pazarlama Alanı ve MarTech Today için ücretli arama, ücretli sosyal, görüntülü إعلان ve yeniden hedefleme gibi ücretli çevrimiçi pazarlama konularıyla ilgili yazıyor. 15 yılı aşkın pazarlama tecrübesi ile hem kurum içi hem de ajans yönetimi pozisyonlarında görev almıştır. Twitter'da @ginnymarvin olarak bulunabilir.