التسويق الرقمي

Dijital Baskı: Küçük Boy Paketleme için Yeni Olasılıklar Sunuyor

Müşteriler satın almadan önce çevrimiçi olarak daha fazla araştırma yaptıkları ve çevrimiçi olarak daha fazla ürün satın aldıklarından, paketleme satıcıların mesajlarını kontrol etmenin az sayıdaki yollarından biridir. The BoxMaker'ın pazarlama ve iletişim yöneticisi Katy Hart.

Ambalajlarınız Hart, tüketicilerin markanızla yaptığı ilk fiziksel temas noktası olabilir, dedi.

BoxMaker buraya geliyor.

Ailenin sahibi olan ve Kent'te yaşayan şirket, 36 yıldır faaliyet gösteriyor.

Kutu açma deneyimi ve onlarla birlikte olma şansınız olduğu konuşma artık çok büyük. Oluklu mukavva kutular yapmaya başladı. Şu anda Washington ve Oregon'da beş şubesi var ve mühendisler ve oluklu mukavva ambalaj ve etiketleri evde bastırıyor ve plastik poşet ve köpük gibi şeyler de dahil olmak üzere hemen hemen başka her tür ambalajı sunmak için dış ortaklarla birlikte çalışıyor.

Uzun süre , mukavvete yazdırmanın tek yöntemi fleksografik طبعة olarak temelde bir matbaa ile aynı yöntemdi

Jerome, büyük bir kauçuk damgası gibi dedi.

Baskı adı verilen ayrı bir damga.

Ancak dijital, ambalaj endüstrisini vurdu.

BoxMaker son zamanlarda dijital yazıcılara temel olarak evdeki dijital bir yazıcı gibi yatırım yaptı; 40 fit uzunluğunda ve büyük düzleştirilmiş kutuları ve diğer mukavva türlerini işleyebilir.

Dijital baskı, işletmelerin ürünlerini, özellikle küçük ve başlangıç ​​işlerini satacakları her türlü yeni kapıyı açar.

Yalnız xografik baskı, baskı plakaları yapmak ayarlığa büyük bir maliyet yatırımı gerektirebilir. Bu, bir şirketin ilk yatırımını yapmaya yetecek miktarda ambalaj sipariş etmeye hazır olması gerektiği anlamına gelir

Şimdi, küçük şirketler ambalajlama konusunda daha ucuz seçeneklere erişebilirler.

BoxMaker ayrıca Müşterilerin kendi kutularını ve etiketlerini çevrimiçi olarak tasarlamalarına olanak tanıyan Fantastapack adlı yeni bir hizmet. 10 gün içinde gönderilirler. Artı asgari sipariş yok

Müşterilerimize, sanat yapıtlarını yükledikten sonra 10 gün içinde bitmiş bir ürün sunabiliyoruz "dedi Hart. Daha önce hiç mümkün olmadığı bir toplantı.

Mağazada ekranlar, dijital baskı sayesinde küçük işletmeler için daha erişilebilir olan başka bir seçenektir.Daha önce, koridorların ucunda oturan ve ürünü tutan bir karton ekran yaratmak büyük bir yatırım olacaktır.Bu baskı plakalarını yapmak için yaklaşık 10,000 dolara mal olabilir Jerome ve kesim yapmak için bir başka 10.000 dolar dedi. Dolayısıyla, ulusal markaların bu mağaza içi ekranları kullanmaları gerçekten sadece maliyet açısından etkili oldu.

Fakat dijital baskı, bu ekranların birimi başına maliyeti düşürdü ve şimdi işletmeler Birkaç mağazadaki ürünlerini satan mağazadaki reklamlara erişebiliyorlar.

Paketleme sektöründe bir diğer büyük patlama, abone kutularında yemek kiti dağıtım hizmetleri veya diğer düzenli ürün gönderimi gibi şeyleri içeriyor.

W i dijital baskı ile her ayın kutusu farklı bir tasarıma sahip olabilir ve her müşteri için özelleştirilebilir

Gerçekten, insanların evlerine çıkabilecek binlerce benzersiz kutu üretebiliriz, dedi Jerome.

Faydalara rağmen Hart, bu yeni yazıcılardaki yüksek yatırım bedeli, paketleme endüstrisinin dijital kabul edilmesinin yavaş olduğunu gösteriyor.

BoxMaker yazıcısını satın aldığında, yalnızca Kuzey Amerika'da satılan ikinci ürün oldu. Bununla birlikte, giderek daha da fazla şirket gemide atlamaya başladığında bu değişiyor. Hartford 2015 yılında ilk kez Fantastapack hizmetini başlattığında benzer bir hizmet sunan yalnızca bir veya iki başka şirket vardı. Şimdi 15 var.

Şirketler hızla dijital kabul etmeye başlıyor, diye belirtiyor Hart. Şu anda o dönüm noktasındayız.