التسويق الرقمي

Dijital Fotoğrafçılıkla Para Kazanmak

Dijital fotoğraf makineniz var mı ve dijital fotoğrafçılığa para kazanmak mı istiyorsunuz? Çok az ekstra ekipman gerektiren ve sadece kaliteli bir noktaya ihtiyaç duyanlar arasından bir dijital fotoğraf makinesiyle ekstra para kazanmanın çeşitli yolları vardır ve ışıklandırmaya ihtiyaç duyanlara ve SLR fotoğraf makinelerine ve stüdyosuna ateş edebilirsiniz.

Sadece iyi bir nokta ve çekim kamerası olan kişiler için dijital fotoğrafçılıkla para kazanmanın bir yolu, eBay'de veya sınıflandırılmış bir reklamda bir şeyleri listelemeye ihtiyaç duyan arkadaşlara ve komşulara fotoğraf çekmeyi teklif etmektir. Fotoğraflı reklamların alıcıları çekme olasılığının daha yüksek olduğunu belirtin. Burada sadece bir fotoğrafa ihtiyaç duyabilecek birçok kişi var ve bir dijital fotoğraf makinesine sahip olmayabilir ve kullanmaları için bir fotoğraf çekmek için size birkaç dolar ödemeye razı olurlar.

Küçük araba grupları veya bit pazarı gibi yaklaşan işletmeler ve listeler için öğelerinin fotoğraflarına ihtiyaç olup olmadığını sorun. Bu, büyük işletmelerin büyük olasılıkla büyük olasılıkla, personelinin, listeleri için fotoğraf çekmekten sorumlu oldukları personelden biri olduğu için, daha küçük işletmelerle daha iyi çalışacaktır.

Dijital fotoğrafçılıkla para kazanmanın bir başka yolu da küçük lig, amigo ve dans takımlarının fotoğraflarını çekmek. Fotoğrafları yazdırabilmeniz gerekir, ancak baskının maliyetini karşılayabilir ve çocukların fotoğraflarını ebeveynlerine satarak kâr elde edebilirsiniz. Bunun için bir SLR tercih edilirken, yüksek kaliteli bir noktaya varabilir ve çocuk grubu küçük olduğu sürece ve uzun menzilli bir lense ihtiyacınız olmadığında çekim yapabilirsiniz.

İstenecek fotoğraflarla para kazanmanın bir yolu ve SLR ile uzun menzilli bir mercek, spor etkinliklerinde fotoğraf çekiyor ve fotoğrafların katılımcılara sunulmasını sağlıyor. Bu, çocukların beyzbol oyunlarından yetişkinlere kadar rodeolar gibi etkinliklerde yapılabilir.

Üst düzey limanlar hala ekstra para kazanmak için başka bir fikir. Birçok kıdemli portrede artık dışarıda cesaret ve lise sırasında katıldıkları hobilerini ya da olaylarıyla ilgilenen mezunlarını yakalamak için en azından yüksek kalitede bir nokta ve ateş, bazı temel aydınlatma ekipmanı ve belki de kapalı bir yer gerekir.

Fotoğraflarla para kazanmak, çevrimiçi ortamda stok fotoğraflarını satarak da elde edilebilir. Fotoğrafçının sitede satışa sunulan görüntüleri yükleyebileceği çeşitli web siteleri var. Fotoğrafçı karların belirli bir yüzdesini alır. Bazı siteler, fotoğrafların kalitesiyle diğerlerinden daha sıkıdır. Genel olarak, beceri seviyesi ve kameranın kalitesi iyi olmalıdır. Bu muhtemelen yeni başlayanlar için bir seçenek olmayacaktır.

Son olarak, çiftlerin düğün törenlerinde fotoğraf çekmelerine yardımcı olarak dijital düğün fotoğrafçılığından büyük para kazanabilirsiniz. Eğer sadece tüm bunları biliyordum eğer bu kolay bir para yatar, bu bilgi için dijital düğün fotoğrafçılığı üzerine yazımı kontrol edin.