التسويق الرقمي

Dijital Kalem Kaydedici Alırken Cevaplanacak 3 Soru

Dijital kalem kaydedici almayı mı düşünüyorsunuz? Eğer öyleyse, o zaman doğru yere geldiniz. Dijital kalem kayıt cihazları, not alma ve bilgi işlem sürecini tam anlamıyla devrim yaptı. Bu konuda aşağıdaki paragraflar odaklanmıştır. Bu makaleyi inceledikten sonra, okuyucu bir dijital kalem kaydedicinin bunlara nasıl fayda sağlayacağı hakkındaki önemli soruları anlamalıdır.

Gerekli bir Not Defteri Var Mı?

Teknoloji, not defterlerinin tipik olarak dijital kalemlerle gerekli olmadığı noktaya kadar ilerlemesine rağmen, piyasada kendi not defteri ile birlikte gönderilen bazı ürünler bulunmaktadır. Bu teknoloji daha eski olmasına rağmen, bazı durumlarda hala geçerlidir. Genel olarak, kendi not defterlerini kullanan dijital kalemler diğerlerinden daha hassastır ve muhtemelen daha düşük bir fiyat etiketi taşırlar. Bunu söyledikten sonra, çeşitli yüzeylere yazabilme kolaylığı, ihlal edilen doğruluktan ve düşük maliyetten genellikle daha önemlidir.

Tek Başına, El Yazısıyla Yazılan Notları Kabul Etecek mi?

Bu özellik bazen istisna dışında unutulsa da, el yazısıyla yazılmış notları işleme yeteneği çoğu not alıcı için hala değerlidir. Entegre bir not defteri veya özel kağıt üzerinde yazılmayan notlara atıfta bulunuyoruz, ancak yine de kaydedilecek kadar değerli sayılıyoruz. Özellikle, Üniversitelerdeki öğrenciler not alma sürecinde bu özelliği çok avantajlı bulmaktadır. Dijital kalemlerinin notlarını alabileceğini, daha sonra PC'ye indirebileceğini bilerek daha fazla inceleme için hazırlanabileceğini bilerek karalayabilir.

Ses Kayıtlarını Yakalayacak mı?

Bu muhtemelen herhangi bir dijital kalem kaydedicide en seksi özelliktir. Özünde, birim aslında kalem benzeri bir cihaza gömülü bir MP3 kaydedici. Değer hepimiz için açık olmalıdır, ancak özellikle öğrenci bu tür not alma sisteminden büyük ölçüde faydalanmalıdır. Üniversiteler olduğu sürece, etkili not alma sorunu yaşandı. Geçmişte, öğrenciler not almalarına odaklanıp odaklanmayacağına veya sözlü kelimeler üzerinde yoğunlaşmaya karar vermelidir. Hem etkili bir şekilde yapmak çok zordu. Ancak, o kadar donanımlı bir ünite kullanarak, dersi aynı anda detaylı ve etkili notlar alarak birlikte kaydedebilir.

نتيجة

Bu teknolojik mucizelerin, yüksek öğretime kayıtlı olan hemen hemen herkes için değerli bir varlık olacağından eminiz. Düzgün kurulduğunda, bu kaydediciler, tüm öğrencilerin eğitim materyallerini daha çabuk bir şekilde emmelerine ve böylece daha iyi notlar almasına yardımcı olmak için çok yardımcı olabilir. Gerçekte, aslında, kullanıcının sadece kağıda nasıl yazılacağını bilmesi gerektiğine dair bir aptal geçirmez sistemdir. Dijital kalem kaydedicinin bir eğitim cankurtaranı olabileceğini söylemeye gerek yok!