التسويق الرقمي

Dijital Para Birimleri Daha Ucuz

Dijital para birimlerinin çoğu, işlem ücretleri açısından onlardan (on dolar, Euro, … gibi) on kat daha ucuzdur. Ücretler kart ve banka havalesi işlemlerinden daha düşüktür; Bu, en pahalı dijital para birimi için bile geçerli!

Bu, yalnızca bu sistemden önemli ölçüde tasarruf sağlayabileceğiniz anlamına değil, aynı zamanda geçmişte yapmak için çok pahalı olan işlemlerin artık bütçenize uyan uygun fiyatlarla mümkün olduğu anlamına geliyor.

Ayrıca, banka ve kart ödemeleri ile ilgili maliyetlerin sadece bir kısmı ile, dijital para kullanan tüccarlar işletme maliyetlerini düşürebilir. Ve yüksek miktarda işlem gerçekleştirenler için, tasarruflar çok önemli olabilir!

Daha sonra bu tasarruflar, daha sonra düşük fiyatlar biçiminde sonradan müşterileri için geçebilir; Bu sayede önemli bir rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olurlar.

Bu nasıl mümkün olabilir:

Diğer faydalar arasında, e-döviz işlemleri anında ve iade edilmez. Dolayısıyla, elektronik para sistemi işletim maliyetleri, ödeme anlaşmazlıkları ile uğraşmak zorunda kalmadan büyük ölçüde azaldı.

Kredi kartı şirketlerinden daha fazla ters ibraz kalmadı; Satış sırasında fonların takası anında ve kesindir. Bu nedenle, tüm işlemler uluslararası işlemler için bile daha ucuzdur.

Aslında bu, günümüzde bir ticari işlem yapmanın en verimli ve en ucuz yoludur.

Sonuç olarak, dijital para birimleri ile ilgilenen kişi sayısı şu an yükseliş. Bu nedenle, bu dijital birimleri online olarak, her zaman ve dünya çapında satın almak için sunuyoruz.