التسويق الرقمي

Dijital Pazarlama – Eğitimden Siyasete

'Dünya & # 39; adı verilen sihirli dünyanın evrimi ile, dijital dünya muazzam bir şekilde ileri atıldı. Bir fare ya da bir ekran dokunuşu, bir şey satın almak için ihtiyacımız olan tek şey; pim ya da piyano olsun.

Gen, daha teknoloji meraklısı bir dünyaya doğru ilerlerken Dijital pazarlamanın uygulamaları sonsuz hale geliyor. Güçlü erişim ve anlık sonuç haritalama yeteneği, onu bir Hükümet kurmak için bile çok güçlü bir araç haline getirmektedir. Sosyal medya, Hint demokrasisinde önemli bir rol oynuyor. "Daha önce, Hindistan'daki seçimler ya zengin sınıf ya da kırsal yoksullar tarafından yönetiliyordu." Şimdi, orta sınıf bile ilgileniyor ve sosyal medya kendi fikirlerini ve konuşabileceği yer. "

Sosyal medya, Hindistan 'ın ülke çapındaki milletvekili seçimleri için yeni seçim savaşı haline geldi.' </ I> NarendraModi 'nin loksabha seçimlerinde olağanüstü başarısı, sosyal medyaya çoktan itibar edildi. Daha sonra yayınlanmaya başlanan "ModiWave & # 39; Dijital Pazarlama", dalgalanma efektinin başlaması için dijital dünya ve Dijital Pazarlama, interaktif yüzeyinden 'gitme' yeteneğine kadar çeşitli avantajlar sunmaktadır. makul pazarlama dünyası, geleceğin öyküsü olarak lanse edildi.

Pazarlama, başarılı bir hikayenin çekirdeği olan bir kavram… Bu kavram, teknolojinin ve sanayileşmenin gelişiyle birçok farklı şekil aldı. başarı merdivenine tırmanmak için değişen zamanlara ayak uydurmak için herhangi bir kişi ya da şirket. İşte uluslararası pazara daha hızlı bir erişim için bir sonraki büyük talep DIGITAL PAZARLAMA ile kendinizi tanıtmaktır.

Şimdi ne yapıyor? güzel kelime demek. . . Dijital pazarlama, şirketinizi, markanızı veya ürünlerinizi internette pazarlama yöntemlerini tanımlamak için kullanılan toplu terimdir. Arama motoru pazarlaması, sosyal medya pazarlaması, e-posta pazarlaması ve çok daha fazlasını içerir.

Profesyonel hayatınızda dijital pazarlamayı benimsemenin çeşitli avantajları vardır. Bunlardan birkaçı:

– Kitlelere ulaşmak için daha hızlı bir yöntem.
– Geleneksel pazarlama yöntemlerinden çok daha ucuzdur.
– Tüm yaş gruplarıyla çok popüler bir etkileşim kaynağı.
– Büyük miktarda veriyi işlemenin daha verimli bir yoludur.
– Çekici ve pazarlama stratejisinin başarı oranı çok daha yüksek olduğu için.

Avantajlar, kavramın öğrenmeye değer olduğunu ve benimsenmeye değer olduğunu açıkça kanıtlamaktadır. İşte tanınmış enstitüler dijital pazarlama eğitimi veriyor. Ancak konsept hala gelişmekte olduğundan, bir dijital pazarlama kursuna kayıt olmadan önce birkaç şeye dikkat etmek çok önemlidir. . .

– Endüstri Uzmanları ve Fakülteleri var mı?
– Yüz yüze eğitim veriliyor mu?
– Canlı projelerde çalışmanıza veya herhangi bir elinizi eğitime sunmanıza izin veriyorlar mı?
– Herhangi bir Kurumsal Bağlayıcılığı var mı?
– Bir derse katılamıyorsa inceleme dersi veriyorlar mı?

Çoğu, Dijital pazarlamanın kusurlarına sahip olduğunu söyleyecektir, ancak dürüst bir şekilde, & quot; Pazarlama & # 39; Gelecek kesinlikle yeni ufuklar açtı. Bazıları zaten açıldı. A & # 39; Paradigma Değişimi & # 39; bekliyor!