التسويق الرقمي

Dijital Tabela ve Video Duvarları Yeni Teknolojiyi En İyi Kullanıyor

Reklam yapmak ya da mahvetmek, iş dünyasında yaşlı bir gerçekliği ifade eder. Ve hiçbir şey, ev referans şablonlarının bile hala milyonlarca sterlin إعلان harcaması gerçeğinde daha belirgindir. Büyük gazlı içki şirketlerine, bira reklamlarına bakın. Sigara reklamcılığı durduruluncaya dek, çeşitli markalar hala Benson ve Hedges reklamlarının John Player Special'ini unutabilen büyük reklam bütçelerine sahipti. Ve sigara içenler hemen hemen sigara içmek zorunda kaldıklarında onları nasıl tutmuşlardı, bira içicileri ve hatta gazlı içecek tüketicileri gibi sigara içenler genellikle tercih ettikleri markaya sadık kalabildiler mi? Satışlarının durması halinde kaybolmaya başlaması basit bir nedenden dolayı

Reklamcılık hakkında sonraki şey reklamın yapılması gerektiğinden dolayı en iyi orta nedir? Zaman zaman, başbakan TV'nin en iyi sonuçları verdiğini gösterdi, ancak bu çok pahalı. Akşam haber bültenleri öncesinde veya sırasında 20 saniyelik bir yuva ve büyük sabun, reklamverene pahalıya mal oluyor ve etkili olabilmesi için birkaç haftadır süren bir kampanya olması gerekiyor. Dondurma veya taze pişmiş ekmek gibi belirli bir genel ürün için de olmalıdır. Reklama özel veya ezoterik ürünler için iyi değildir. Akme yangın motorlarında kullanmak için iyi bir reklamcılık mavisi aleti yoktur, çünkü hiç kimse acme yangın motoruna sahip değildir, bu yüzden asla bir mavi alet gerekmez.

Fakat gerçek şu ki TV, özellikle hareketli resimler dikkat çekiyor ve bilinçaltında bile bir mesaj alındı.

Şimdi video duvarlarına geliyoruz. İlk olarak Havalimanı terminalleri gibi kapalı alanlarda ve alışveriş merkezlerinde seviyeler arasında görülen bir video duvarı yüksek dereceli, yüksek çözünürlüklü LED arkadan aydınlatmalı ekranlardan oluşan bir mozaikten oluşur. Kontrol programı, her ekrana farklı bir mesaj veya aynı mesaj göndermek için yapılabilir. Her ekran herhangi bir aşamada ekrandaki diğer ekranlarla özdeş bir mesaj görüntüleyebilir veya aslında sadece ekranın küçük bir bölümünü ve video duvarının bir bütün olarak gösterildiği şekilde değiştirilebilir ve bu da bir resim oluşur. (ya da farklı kaynaklardan çeşitli görüntüler).

Bu çok etkili bir reklamcılık. Alışveriş merkezi sahipleri ve kullanılmayan geniş bir duvarı olan ancak çok sayıda geçen trafiğin iyi görüldüğü alanlar onları kuruyor ve reklam alanı satıyor.

Fakat eğitimin, okulun ve üniversite salonlarında, mesajın çok net bir şekilde yansıtıldığı bir tür Imax deneyimi yaşayan izleyicinin ilgisini ve ilgi alanını korumak için yapılabileceği eğitim amaçları için de kullanılabilir.
Bu, her türlü mesajı izleyicilere iletmek için multimedya kullanan dijital tabela efekti ile uyuşmaktadır. Bilgiden direkt reklamcılığa, haber akışından eğitim mesajlarına kadar.

Bu yeni ve çok etkili teknoloji her gün yeni kullanımlar geliştiriyor ve az kullanılan duvarlara sahipken kurulum yapılabilir.