التسويق الرقمي

Dış Reklam İpuçları – Dijital Olmak

Açık hava reklamcılığı, marka bilinirliğini artırmak için her zaman maliyet etkin ve başarılı bir yöntem olmuştur. Yüksek caddelerde ve otobüs duraklarında uçan posterler, billboardlar ve istifler, her geçen gün geçecek olan geniş bir insan tabanına mesaj göndermek için harika bir yoldur.

Bununla birlikte, reklamcılık eskisi kadar etkili değildir. Hepimiz posterleri, billboard'ları ve sokaklarda diğer basılı reklamları görmeye alışkınız, o yüzden çok nadiren çok dikkat ederiz. Tabii ki reklamverenler, bizi mesajlarına çekmek için çekici ve dikkat çekici إعلان kampanyaları sağlayarak para kazanırlar.

Ancak açık havada, daha dinamik, ilgi çekici ve göz alıcı dijital reklam tabelasına dikkat çekmenin yeni bir yolu var.

Açık dijital tabela, bir reklam aracı olarak kullanılan LCD (sıvı kristal ekran) veya plazma gibi düz ekranlı TV'lerin kullanımını tanımlamak için kullanılan bir terimdir. Dijital dış mekan tabelasını kullanarak, hareketli görüntü kullanımı geçenler tarafından daha ilgi çekici ve çekici olacak şekilde reklamcılık daha dinamik hale gelecektir.

Açık dijital tabela aynı zamanda standart reklamcılıkta uygulanacak kadar uygun maliyetlidir. Elbette, ekranın, koruyucu LCD muhafazaların veya dijital dış mekan tabelaları muhafazalarının, ek bakımlarla birlikte düşünülmesi gerekiyor; ancak dijital tabela ağa bağlanabilir ve içeriğin merkezi olarak değiştirilebileceği için, açık hava reklamverenlerinin kişileri istihdam etmesine gerek yoktur. Posterlerin veya billboardların yerini almak için dolaşmak.
Bu yeni işaret tabelası aynı zamanda tek bir ekranda daha fazla reklama izin verecek. Uzun zamandır açık hava reklamvereni, tek bir istif üzerinde üç veya dört farklı kampanyaya izin veren hareketli طبعة reklamlara güveniyor.

Bu kampanyalar birkaç saniye sonra birbirlerini değiştirir ancak dijital tabela ile her dijital dış mekan tabela sisteminin oynatabileceği kampanya miktarında herhangi bir sınır yoktur. Reklamverenlerin her siteden daha fazla gelir elde etmesine imkân tanıyan zaman ölçeği ne olursa, onlarca farklı kampanya yüklenebilir ve tekrarlanabilir.