SEO

Dışarıdaki tüm SEO şirketlerinden nasıl seçilir?

İşletmeniz SEO'larıyla ilgili bazı yardımlardan faydalanabiliyorsa (ipucu: herkesin yapabileceği bir şey varsa), bir şirketin işe alınmasını düşündüğünüz zaman. Saymak için orada çok fazla SEO şirketi olduğunu fark etmeden önce, uzun olmayacaktır. Bu seçeneklerin olması kesinlikle güzel olsa da, bu kez kutsanma gerçek bir meydan okuma olabilir. İşte burada düşünebileceğiniz bazı şeyler, potansiyel SEO şirketlerinin listesini önemli ölçüde düşürmenize yardımcı olacak.

Deneyim

Bugünün dünyasında herkesin bir SEO uzmanı olduğu anlaşılıyor. Bu, SEO şirketlerinin bir düzine bir düzine olmasının nedenlerinden biridir. Ne yazık ki, bu böyle bir araç olduğu için ve buna ihtiyaç duyan pek çok insan bunu gerçekten anlamıyor, bu yılan yağı satıcılarının çoğu işe alınacak.

İyi niyetleri olsa bile, SEO'da gerçek bir uzman haline gelmek zaman alır. Yani bu iş için herhangi bir SEO şirketlerinde aradığınız ilk şeylerden biri olmalıdır.

Özgeçmişi

Tabii ki, onlar bir on yıl deneyim sahibi olabilir ve sizin için SEO şirketi olmamakla birlikte. Arama motoru sıralamanızın iyileştirilmesi bir dizi yetenek kazanır ve aralarında en önemli şey pazarınızı anlamaktır. Endüstriler söz konusu olduğunda, birçok SEO şirketinin bir uzmanlık alanı olmasının nedeni budur. Hukuk firmalarının sıralanmasında yardımcı olabilecek en iyi şeylerden biri olabilir. Ancak, bir restoran onları kiraladıysa, sonuçları önemli ölçüde eksik olabilir.

Bunun üzerine, geçmişte başarılı kampanyalara sahip olduklarından emin olmak istersiniz. Sadece onun için de sözlerini almayın. Hizmet ettikleri müşteriyi çağırın ve fikirlerini alın. Bu başarının güvenceye alınması için onları ne kadar sürdüğünü kesinlikle bilmek istersiniz. Ama aynı zamanda onlarla çalışmanın nasıl bir şey olduğunu sormaya değer. SEO hizmetlerinin ne kadar önemli olduğu ve ne kadar maliyete mal olabileceği göz önüne alındığında, istediğiniz son şey sürekli olarak savaşacağınız bir şirkettir.

Hizmetler

Bazı vahşilerden kurtulmanın bir başka iyi yolu da, potansiyel şirketlere sundukları hizmetler hakkında soru sormaktır. Özellikle, ana üçü doğrulamak istersiniz. Bunlar:

• HTML etiketleri, anahtar kelimeler, meta açıklamalar, vb. Gibi Sayfa Optimizasyonu
• Backlink'ler, dizin listeleri vb. Gibi Off-Page Optimizasyonu.
• Web sitesi tasarımı gibi teknik optimizasyon vb.

Sadece bir veya iki firmanın kaç tane şirketle uğraştığını görünce şaşırabilirsiniz. Yine, bunun nedeni, sözde "şirketler" in birçoğunun işe girmek için yeni öğrendiği. Her üç tandem içinde çalışmadan, SEO'nuz acı çekecek, sade ve basit olacaktır.

Pazarlama Pirzola

Yol boyunca bir yerlerde, SEO geleneksel pazarlama stratejilerinden ayrıldı. İkisi de kesinlikle farklıdır, ancak onlar da çok fazla örtüşürler. Bu, seçtiğiniz şirketinizin, ürününüzün veya hizmetlerin avantajlarını okuyuculara tanıtan içerik sunabilmesi gerektiği anlamına gelir. Birkaç anahtar kelimeyle birlikte paragraflardan yararlanırsanız, bu gerçekten sizin için fazla bir şey yapmayacaktır. Unutmayın, bir kullanıcı web sitenizi bulmak harika. Onları bir müşteriye dönüştürmek idealdir.

Şirketinizin Geri Kalanıyla İyi Bir Uyum

Şirketiniz sadece siz ve dizüstü bilgisayarınızdan oluşuyorsa, yine de işiniz için olan SEO şirketlerinden de emin olabilirsiniz. Daha önce de belirttiğimiz gibi, sıralamaya girmek bazen SEO ekibinizle bir çukura girmiş gibi hissedebilirsiniz ve bunlar en iyi zamanlarda sıkışık mahallelerdir.

Doğru uyumu bulmak büyük şirketler için bile daha önemli. Şansınız, SEO şirketiniz BT departmanınız, müşteri hizmetiniz, satış ekibiniz ve daha fazlası ile etkileşime girecektir. Hepsi birlikte iyi oynayamazsa, SEO'nuzdan ihtiyacınız olanı alamayacaksınız.

Mükemmel İletişim

Son olarak, pazarlama taktikleri konusunda uzmanlaşmış bir şirketin iletişimde harika olacağını varsayabilirsiniz, ancak bu genellikle yanlış olduğunu kanıtlayan bir varsayımdır. Bir çok kez, birçok SEO şirketinin burada kısa kaldığını göreceksiniz. Bu kabul edilemez. Size düzenli olarak güncelleme yapacak ve iletişimlere zamanında cevap verebileceklerinden emin olmak için onlarla görüştüğünüzde iletişim stillerini anlamaya çalışın.

Bir SEO şirketi işinizi bir sonraki seviyeye taşıyabilirken, aynı zamanda ilerlemenin izlerini soğukta da durdurabilir. SEO şirketlerinin seçtiğinizden emin olmak için yukarıdakileri düşünün, yükten daha fazla fayda sağlayın.