SEO

DIY SEO Hileleri

Küçük işletme sahipleri zorlu bir hayata sahipler. Düşük maliyetli bir SEO kampanyası için asla para harcamayın, küçük işletme sahipleri daima kendileri bazı görevleri yerine getirmek zorunda kalmışlardır. Bu makalede, web sitenizi Google, Yahoo ve Bing'de daha yüksek sıralamaya yönlendirmek için yapabileceğiniz birkaç basit görevi göstereceğim. Bu teknik bir SEO Nasıl Yapılır, şu anda yapabileceğiniz birkaç basit şey, web sitenizin sıralamasına yardımcı olmak ve daha iyi CONVERT yapmaktır!

1) Web Sitenizi Okunması Kolaylaştırın

Ne demek istediğimi biliyorsunuz! Tüm bu yanıp sönen ışıklar, ton renkli fontlar ve afişler, müşterilerin istedikleri bilgileri aramaları gerekir. Zorlaştırma! Dikkat gaspçılarını kullanmayı sınırlandırın. Helvetica, Myriad Pro ve Trebuchet Bayan gibi çok kolay okunan bir Yazı tipi kullanın.

2) Satış Scriptinizi Basitleştirin

Çok az sayıda müşteri işinizle ilgili her şeyi okumak ister. Büyük İçerik Yazarları kabul ediyor: Kelime sayısını yarıya indirin. Sonra tekrar yarıya kesin. Çok özlü, iyi yazılmış bir 300 sözcük sayfası teklifinizin teknik vasfı üzerine 2000 kelimelik bir beyaz sayfadan çok daha etkilidir. Bu uzun sayfalar "araştırma" bölümünde tutulmalı ve satış sayfanızdan bağlantılandırılmalıdır. Satış sayfasının misyonu müşteriyi aldatmaya ikna etmektir; şüphelenmek için değil.

3) Fotoğraf Ekle

"Bir resim 1000 kelimeye bedeldir". Hepimiz söylediklerini duyduk ve bu doğru. Ürününüzü veya hizmetinizi gerçekleştiren çalışanlarınızın bir resim eklenmesi hem sıralamanızı hem de dönüşüm oranınızı olumlu bir şekilde etkilemek için harika bir yoldur.

EKSTRA KREDİ: Nasıl yapılacağını biliyorsanız, her resme "ALT TEXT" eklemeniz, sayfanıza ekstra trafik çekmek için harikalar yaratıyor. WordPress sitelerinde, resmi yüklediğinizde "Başlık" ve "ALT TAG" ekleme olanağı verir.

Diğer İçerik Yönetim Sistemleri (CMS) için işlem benzerdir.

4) Bir Sosyal Medya Eklentisi Ekleyin

Son 10 yılda sosyal medya KAPATILDI! Daha fazla müşteri çekmek için Sosyal Medya kullanmıyorsanız, tekneyi gerçekten eksiksiniz! Her müşteriye kartpostal göndermek yerine (maliyet: 1.00 $ / olasılık / posta gönderme), Google+, Facebook, Twitter ve diğerleri gibi sosyal medya sitelerinde potansiyel müşterilere ilgi çekebilirsiniz.

"Beğendi" ğinizde, iletileriniz otomatik olarak özet akışlarında yanıp sönecektir HİÇBİR ŞEKİLDE. Bu doğru, ücretsiz reklamcılık!

WordPress siteleri için Skysa'yı kullanmaktan hoşlanıyorum. Ücretsiz kurulumudur ve annem için bile yapılandırmak son derece kolaydır.

Ne olursa olsun, sabahın ilk saatini sosyal medyaya adayın. Facebook, Google+ ve Twitter hesaplarınız hakkında bir hikaye bulun veya bir güncelleme yazın ve gönderin. Bu seni "zihinsel" olarak bırakır ve sizi sıklıkla düşünür.

5) Bloglama

Neyi düşünüyorsun biliyorum. "Yazı yazmak için vaktim yok!" Ben de! Ancak, haftada en az bir makale yazarak buluyorum ve bunu blogunuza yüklerseniz, aksi halde sahip olamayacağınız ek bir trafik akışı sağlanmış olur. Buna ek olarak, yayınlarınız mevcut müşterilerinize ayak uyduracak. Unutmayın, müşterinizi sadece bir kez satamazsınız. Onları satmaya devam etmeli ve neden en iyi seçiminiz olduğunu hatırlatmalısınız.

Ürününüzün eylemdeki veya başarılı bir şekilde tamamlanmış bir resmini içeren resim ve yazılar altın ise de, her şimdi ve sonra "Neden Turşu Seviyorum" yazısı müşterilerinizin ruh halini hafifletebilir ve bellek bankalarında çimento oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Kabul ediyorum, web sitenizi Google, Yahoo ve Bing'de sıralamasına yardımcı olmak için kullanmanız için 100 daha fazla püf noktası bulabilirdim.

Fakat biliyorum ki o teknik mumbo jumboya yoğunlaşmak için çok meşgulsün. Yukarıdaki SEO Tricks'i izleyerek, web siteniz arama motorlarında daha iyi sıralanır, müşterilere daha fazla potansiyel dönüştürür ve daha fazla para kazandırır!