SEO

Doğru SEO Şirketini Seçmek: Başarı ve Başarısızlık Arasındaki Fark

Etkili bir SEO şirketi en alakalı ve güncel endüstri tekniklerini anlar. Bu, kendi web siteniz için hedeflenmiş bir strateji ile sonuçlanır. Yüksek kalibreli bir SEO firmasını seçtiğinizde, yüksek düzeyde profesyonellik ve sonuç bekleyebilirsiniz. Hedeflediğiniz sonuçları elde etme becerisine ve deneyimine sahip olduklarına güvenebilirsiniz.

Ama oradaki sayısız SEO firmasından bir şirketi nasıl seçersiniz? Aramanızda göz önünde bulundurmanız gereken birkaç önemli nokta:

1. Önceki müşterilere bak & # 39; profiller

İyi bir SEO firmasına gelince, çalışmalarının kanıtı müşterilerinde açıkça görülmeli & # 39; referansları. Bir firmanın çalıştığı çeşitli şirketlere bakın. Bu alanlardaki sonuçlarına bakın. Önceki müşterilerin verilen hizmetler hakkında neler söylediğine bakın.

2. SEO Şirketi beyaz şapka uygulamalarını kullanıyor mu?

Her alanda olduğu gibi, kısayollar kullanmak mümkündür – çoğu zaman etik dışı olanlar. Bu etik olmayan "hızlı düzeltme" tarzı için kullanılan terim "siyah şapka" olarak bilinir. Hile olarak kabul edilir ve bir site "kara şapka" uygulamalarını kullanıyorsa, arama motorlarında kara listeye alınabilir.

"Beyaz şapka" uygulamaları tam tersi. Sonuçları görmek biraz daha uzun sürse de, uzun vadeli ödüller beklemeye değer. Uzun vadeli başarı sağlamak için etik uygulamaları kullanan SEO firmalarını arayın.

3. SEO Şirketi kampanyalarını şirketinize uyacak şekilde özelleştirecek mi?

SEO’da birkaç standart uygulama varken, çerez kesici bir yaklaşım nadiren aradığınız sonuçları getirecek. En iyi SEO firmaları, endüstrinizi ve rekabetinizi analiz eder ve kişisel başarınız için tasarlanmış, ısmarlama bir strateji oluşturmak için web siteniz ve seçili anahtar kelimelerle birlikte çalışır.

4. Şirket sizinle iyi bir ilişki kuracak mı?

SEO pazarlaması bir defalık bir çözüm değil. Yüksek trafik düzeyini korumayı ve artırmayı umuyorsanız, web sitenizin düzenli olarak yenilenmesi gerekir. Bu nedenle, iyi bir ilişki kurabileceğiniz bir şirket bulun. Bir kez daha, bu yönde nasıl performans gösterdiklerini görmek için parça kayıtlarına bakın.

5. SEO firması sektörünüzü yeterince anlıyor mu?

Belirli sektörünüz için doğru anahtar kelimeleri seçmek çok önemlidir – hizmetiniz veya ürününüz için Alıcıların çevrimiçi arama yaparken gerçekten kullanacakları anahtar kelimeler. Bu durumda, sektörünüzdeki diğer kişiler için önceki çalışmaları yapan bir şirket bulmak yardımcı olabilir.

6. SEO şirketiniz çeşitli kaliteli backlink stratejileri kullanarak backlink mi yapıyor?

Makale pazarlaması, rehber teslimi, sosyal medya ve web 2.0 link kurma, hepsi son derece etkili SEO backlink stratejileridir ve güvenilir bir SEO firması, her aracı emrinde kullanır. İşlem hakkında fazla bilgi sahibi olmasanız bile, aday firmadan kullandıkları çeşitli teknikleri açıklamalarını isteyin ve ne için para ödüyorsanız onu aldığınızdan emin olun.

7. İçerik nasıl üretilecek?

Son olarak, siteniz için nasıl taze içerik yazılacağını öğrenin. Birçok SEO firması bu işi dış kaynak olarak kullanıyor; Bununla birlikte, üretilen içeriğin çoğu yabancı bir ülkede yazıldığı gibi okumakla sona ermektedir. Site içeriğinizin ilgi çekici ve iyi yazılmış olduğundan emin olun, böylece misafirler geri gelmeye devam eder.

Gördüğünüz gibi, iyi bir SEO şirketi web tabanlı bir şirket yapabilir veya bozabilir. Etkili SEO, bir şirketin aldığı iş hacminde önemli bir fark yaratacaktır, bu nedenle doğru SEO şirketini aramak ve seçmek için harcadığınız her zaman, büyük anlaşmazlıklar içinde ödeme yapacaktır.