التسويق الرقمي

Dokunmatik Ekran Digitizer – Belirtileri ve Ucuz Değiştirmeler

Dokunmatik ekranlı bir cep telefonunuz varsa, iPhone, iPad ya da başka bir marka akıllı telefon ya da ped, tablet, PDA ya da dokunmatik aktif ekrana sahip bir monitör olsun, aşağıdaki belirtilerden herhangi birinden muzdarip olabilirsiniz. sonra dokunmatik ekran sayısallaştırıcısını değiştirmeniz gerekebilir.

Dijitalleştirici sorunlarının bazı belirtileri şunlar olabilir:

· Dokunulduğunda dokunmatik ekran yanıt vermiyor.

· Dokunulduğunda dokunmatik ekranın yanıtı yavaş çalışıyor.

· Bazıları Dokunmatik ekranın alanları, dokunduğunda yanıt vermiyor.

· Dokunduğunda bazı alanlar yanlış veya düzensiz tepki veriyor.

· Bazı uygulamalar rasgele açılmış görünüyor.

Eğer bir dokunmatik ekran sayısallaştırıcının ne olduğunu bilmiyorsanız, ve çoğu insan bunu yapmaz, tipik olarak, cihazınızın dokunmatik ekrana sahip cam ekranına yapışan ince bir plastik filmdir. Bu sayısallaştırıcı, cihazınızın ana kartına bağlanır ve parmağınızın veya ekranın konumu veya konumu ve hareketleri ile ilgili bilgileri ekrana gönderir. Dijitalleştirici temel olarak dokunmatik ekranın tüm dokunma işlevlerinden sorumludur. Başka bir deyişle, onu etkinleştirmek için bir simgeye veya sanal klavyeye veya hatta el yazısı tanımaya dokunmak gibi herhangi bir veri girişi. Akıllı telefonların çoğunluğu için sayısallaştırıcı tek giriş cihazıdır.

Genellikle ekran hasar görmüş veya çatlaksa dijitalleştirici görünmez. Hasar genellikle cep telefonunun veya yastığının sert bir yüzeye düşürülmesi veya çarpmasının sonucudur. Ya da bazen sayısallaştırıcı sadece kötü gider.

Bir değiştiriciyi basitçe değiştirmekten başka tamir edilmeyen çözümler yoktur.

Kötü haber, çoğu durumda sayısallaştırıcıyı değiştiremezsiniz, fakat aynı zamanda cam ekran da. Örneğin iPhone'u alalım. Dijitalleştiricinin tasarlandığı şekil, cam ekrana yapışır. Ne yazık ki, dijitalleştirici filmden sıyrılıp cam üzerine yeni bir film kaplayamazsınız, hem cam ekranı hem de sayısallaştırıcıyı değiştirmeniz gerekir.

İyi haber şu ki, hemen hemen her tür ekran için uygun ekran kitleri var. marka akıllı telefon veya smartpad

Daha iyi haberler, neredeyse herkesin yapabileceği ekran ve sayısallaştırıcıyı değiştirmek için basit, hatta en temel mekanik yeteneklerle bile. Uygun araçlara sahip olduğunuz ve genellikle kitlere dahil oldukları sürece.

Daha da iyi haberler, pahalı değil. Aslında çoğu insan cep telefonunuzu veya iPad'inizi değiştirmeye kıyasla çok pahalıya mal olur.

Dokunmatik ekran cihazınızdaki sayısallaştırıcıyı değiştirmeniz gerekebileceğini düşünürseniz, parçalarınızı takip etmenize yardımcı olabiliriz. Doğru kit. Aradığın marka ne olursa olsun, Apple iPhone, iPad, Blackberry, Dell, Google, HP, HTC, LG, Motorola, Nokia, Palm, Samsung, Sony veya başka bir marka olsun, muhtemelen bir linkimiz var. özel modelinize. Veya dokunmatik ekranlı sayısallaştırıcılar hakkında daha fazla bilgi arıyorsanız bile, aşağıdaki bağlantıyı kullanın size yardımcı olabiliriz.

Ayrıca, web sitemizde dijitalleştiricilerin yerini almanın ne kadar kolay olduğunu gösteren videolarımız da var.