قاعدة البيانات

DotNetNuke Geliştirme – Bugün Web Geliştirme için Doğru Aracı

İnternet siteleri, işletmelerle İnternet çağındaki hedef kitleleri arasındaki iletişimin asal modu haline geldi. İnternetin yardımıyla birçok şirket karlarını artırmayı başarmış ve müşterilerine daha iyi hizmet verebilmiştir. Aynı zamanda, işletmeler ve kuruluşlar mesajlarını hedef kitlelerine çok daha iyi bir şekilde götürebiliyorlar. Web siteleri, işletmelerin hedef kitlelerine iletişim kurma biçimlerinde gerçekten devrim yarattılar.

Şirketler son derece rekabetçi bir dünyada güncel kalmak için web sitesinde sürekli bilgi sağlamaya ihtiyaç duyuyorlar. Web tasarımcısının bakış açısından, bir web sitesi görsel olarak çekici, çekici ve güncel olmalıdır, ancak müşterinin bakış açısından, site iyi organize edilmeli ve müşteri aradığı şeyi kolayca bulmalıdır. Aynı zamanda, müşterilerin ürünü kolayca alması, kolayca ödeme yapabilmesi ve herhangi bir güçlükle karşılaşmadan ödeme yapabilmesi gerekir.

Mevcut pek çok tescilli ve açık kaynak teknolojileri arasında, DotNetNuke (DNN), günümüzde İnternet kullanıcılarının en yüksek beklentilerini karşılayan etkili ve kullanışlı web siteleri oluşturma potansiyeline ve yeteneğine sahip olan bir açık kaynak teknolojisidir. DNN, internet ziyaretçileri için etkili bir satış aracı olan bir site yapmak için müşterilerin ve web tasarımcının beklentilerini birleştiriyor.

DotNetNuke geliştirmesinin en iyi yanı, kullanıcıların web sitelerini geliştirmek için herhangi bir programlama bilgisi gerektirmediğidir. Site sahipleri, arayüzü kolayca yönetebilir ve veritabanlarını kolayca güncelleyebilir. DotNetNuke geliştirme ile ürün ve hizmetlerinizi web sitenizde çok verimli bir şekilde sunmak çok kolay. Kullanıcı dostu bir CMS'ye sahip olmasının, internetteki çok çeşitli uygulamalar için daha da faydalı olmasını sağlar. Böylece, DotNetNuke hızla çeşitli web siteleri ve uygulamalar için tercih edilen bir paket haline gelmiştir:

• Etkileşimli ve dinamik web siteleri ve uygulamaları
• Çevrimiçi yayıncılık portalları
• Kurumsal web siteleri ve e-ticaret sistemleri
• İçerik Yönetim Sistemleri ve Özelleştirilmiş DNN uygulamaları

Böylece, DNN gelecek nesil web servisleri için doğru çözümdür ve çok aranan bir pakettir. Son başlatılan paket, kullanıcılara bir dizi profesyonel özellik ve teknik destek sağlayan profesyonel baskıdır. Böylece, DNN hızla geniş bir web hizmetleri yelpazesi için mükemmel bir profesyonel çözüm olarak ortaya çıktı ve B2B, B2C ve C2C çözümleri için tercih edilen bir paket haline geldi. DNN'nin popülaritesindeki artışla, son yıllarda tüm DotNetNuke (DNN) geliştirme hizmetleri ortaya çıkmıştır. Daha popüler DotNetNuke geliştirme hizmetlerinden bazıları şunlardır:

• İş Portalı Geliştirme
• Modül Geliştirme
• Danışmanlık hizmetleri
• DotNetNuke CMS Geliştirme

Böylece, web siteniz için DotNetNuke geliştirmesi için karşılaştırıldığında Diğer teknolojilere göre, kurulumu ve barındırması basit ve kolay olduğu için avantajlıdır. Ne elde ederseniz güçlü bir özellik zengin uygulama ile birlikte güvenlik vurgulayarak maliyet etkin bir çözümdür. Bu nedenlerden dolayı, DotNetNuke geliştirme bugün Internet için en popüler geliştirme araçlarından biri haline gelmiştir.