التسويق الرقمي

Düğünden Önce Fit ve Sağlıklı Kalmak İçin 5 Vital İpucu

Düğümü birbirine bağlamak, hayatınızın en önemli kilometre taşlarından biridir ve büyük gününüze giden günler, en heyecan verici fakat sinir bozucu bazılarıdır. Doğru gelinlik ve en çok tıklamaya değer buketi seçmeden başlayarak sözlerini unutmak ya da koridorda gezinmek gibi korkunç şeylere karşı özel gününüzde endişelenmeniz gereken milyonlarca şey var.

Bu şu anlama geliyor; büyük gün gelince, bir kenara düşebilir. Fakat şu anda görüşlerini kaybetmemeniz gereken bir şey var ve bu sizin sağlığınız.

İşte böylece dokunulmazlığınızı arttırarak sizi sağlıklı tutmaya yardımcı olacak birkaç şey var; koydaki hastalık Sadece oku

  • Sadelik Bliss'tir – Sürecin her saniyesinden keyif almanız ve plak üzerine fazla koymamanız gerekir. Her ne kadar rahatça çiftçinin pazarında gezinirken öğeleri bularak yaratıcı bir akşam yemeğini hazırlarsanız harika olur, ancak sonuçta bu gereksiz stres yaratacaktır. Bu nedenle, yiyecekleri basit tutmaya, boşa çıkarmaya ve önceden doğranmış sebzeler satmaya çalışmalısınız. Düğün gününe hazırlanırken ve stres faktörlerinin miktarını kısıtlarken de-bloating ve kolay-yapmak gıdalar odaklanmalıdır.

  • Ample Rest to Get – Neredeyse her zaman, bu tavsiyeyi duyuyoruz, ancak kaçımızın reg'da sekiz saat uyku şartı var! Sağlığımız için derin uyku şarttır. Birçok kişi hafta sonları uykuyu yakalayabileceklerini ancak uykunun günlük bir ritim olduğunu aklınızda tuttuğunu düşünüyor ve uyumak için her gün aynı saatte uyanmak ve uyanmak zorundasınız.

  • Meditate – Etkili sıkıntı yaratmak için, meditasyon için her gün birkaç dakika ayırdığınızdan emin olmanız gerekir. Bu sizin için barışçıl veya Zen zamanı olmalıdır ve sabahları veya geceleriniz olmadan tamamlanmaması için böyle bir alışkanlık kazandırmalısınız. Meditasyon yaptığınız sırada kortizol seviyesi düşer ve bu da karın yağlarınızın azalmasına yardımcı olur. Aklınızda bulunsun, başkalarına yalnızca kendinize en uygun şekilde baktığınızda bakabilirsiniz. Tamamen buna değer, eğer günde bir kez telefonunuzu kapalı tutarsanız ve kendi özünüze bakarsanız.

  • Fitnessa Katılın – Fitness, iyi görünüşüne katkıda bulunan vazgeçilmez bir faktördür. Sadece bu değil, sağlıklı kalmanıza da yardımcı olur. Hastalık sırasında egzersiz yapmanın önerilmediği doğrudur, ancak düzenli egzersiz yaparsanız bakterinin savaşan bağışıklık sistemi hücrelerini güçlendirerek genel bağışıklığınız artar. Bu sizi flus ve soğuk algınlığına karşı daha dayanıklı hale getirir.

  • Yeterli Miktar Alın – Karbonhidratların ve proteinlerin gram başına 4 kalorisi var, ancak protein çok daha doyurucu veya doldurucu. Bu, yağsız proteinleri normal diyetlerine dahil ettiğinizde, sağlıksız gıdalara doğru eğilme olasılığınızın daha düşük olacağı anlamına gelir. Böylece yulafı kahvaltı olarak seçebilir ya da tat tomurcuklarınızı uyaracak ve aynı zamanda sağlık oranınızı büyük ölçüde artıracak bir mango smoothie gibi meyve lezzetleri için gidebilirsiniz.

Yukarıdaki, düğününden önce uyum ve sağlıklı kalmak için denemeniz gereken önemli ipuçlarından bazılarıdır; böylece, işlemin her aşamasından zevk alabilir ve büyük gününüzde inanılmaz görünebilir.