قاعدة البيانات

E-İşe Alım ve Sabit Fiyat İşe Alım Acenteleri Yükselişte ve Çok Bulunduğunda

E İşe Alım

E işe alım, internet üzerinden işe alım veya çevrimiçi işe alım olarak da bilinir. Dünyanın, herkesin beklentilerinin üstünde ve ötesinde gelişmesiyle birlikte, tüm işlerin, işe alımın dahil edilmesiyle, çevrimiçi olarak hareket ettiği görülmektedir. İşe alım, potansiyel adayların kayıt yaptırabileceği, özgeçmişlerini yayınlayabileceği ve bu boş yerlere bir web portalı dahilinde başvurabileceği web üzerinden إعلان ve tanıtım kampanyasıdır. E işe alımı çok iyi yönetiliyor, çünkü sergilenen boş pozisyonlar çoğunlukla güncel, tepki süresi hızlı ve tüm idari zorluklar ortadan kalkıyor.

E işe alım, görüşme aşamasına kadar tüm işe alım sürecine kadar gidebilir. çevrimiçi olarak yönetiliyor. Sistemler, daha önce belirtilmiş olan değişkenler aracılığıyla kimlik bilgilerini doğrulayabilir, örneğin, kabul şartı adayların lisans derecesine sahip olması durumunda, başka herhangi bir şey kabul edilmeyecek ve aday, gönderi için uygun olmayacaktır. Arama teknolojisi ayrıca, veritabanındaki tüm mevcut özgeçmişler nitelikler ve iş deneyimi gibi belirli kriterler için aranabileceği şekilde uygulanmaktadır. İnsanların işlerinin çok büyük bir farkla işletme maliyetlerini düşürdüğü varsayılarak, herkes için uygun ve uygulanabilir bir çözüm haline getirildi.

Sadece işe alım potansiyel işverenin yararına değil. İş başvurusunda bulunan adaylar, işe alımlar sırasında zaman, para ve emek tasarrufu sağlayarak, iş ararken daha cazip bir seçenek haline gelirler. Geçtiğimiz günlerde, yüksek kişisel maliyetle faks göndermek veya göndermek C.V.s, çevrimiçi kesintileri e-postayla göndermek veya uygulamak, zamandan tasarruf etmek ve daha ucuzdur. Ayrıca, başvuru formlarını ve süreçlerini standartlaştırarak, işe alım sadece pozisyonun kendisi için gerekli olan şeyi doldurmayı kolaylaştırır, bu da başvuru sahibine neyin gerekli olduğunu ve iş özelliklerine ne kadar yakın olduklarını daha iyi anlamasını sağlar.

online işe alım sürecinin sektörleri, bazen bütünüyle olmamasına rağmen, e işe alım ve sabit fiyat toplama platformundan faydalanarak yürütülmektedir. Bazı web işe alım ajansları, ayakkabının bazılarını kendileri yapmayı tercih ederler, böylece tüm süreçten emin olmayan işverenlere ve adaylara rahatlık veren kişisel etkileşimin cazibesini teşvik ederler. Tüm işinizin bilgisayarlar tarafından işletilmesi biraz zor olabilir ve aynı zamanda çoğu insanın takdir ettiği belirli bireysel estetiği de ortadan kaldırır.