التسويق الرقمي

EBM Pazarlama Araçları – İlk Aracınız Olarak Uzman Kılavuzunun Önemi

Başarınızın en önemli bileşenini CPA pazarlamasıyla kaçırıyor musunuz? CPA pazarlama araçlarını seçmek söz konusu olduğunda, başlamanız gereken en önemli şey, başlangıçta doğru bir şekilde yapmanıza yardımcı olacak uzman bir kılavuzdur.

Bu pazarlama yöntemi bir çok online milyoner yarattı ve bu şekilde devam edecek, bununla birlikte para kaybeden daha fazla sayıda insan var. EBM prensipte kolay gelebilirken, çabalarınız ve yatırımlarınız üzerinde olumlu bir geri dönüş elde etmek için doğru yol almanız gereken bazı şeyler vardır.

Başarının en kısa yolu, bir grup CPA pazarlama aracına yatırım yapmak değil, ilk önce doğru rehberliği almaktır. CPA ürünlerini tanıtmak için PPC إعلان kampanyalarına yatırım yapan, gömleklerini kaybetmiş insanların hikayeleri boldur. Bu, bir plan olmadan ve doğru bir rehberlik olmadan girebileceğiniz bir iş değildir.

Yardım aramak için üç yer:

1. Bir akıl hocası olsun

Bir akıl hocası, etrafındaki en iyi CPA pazarlama araçlarından biridir. Bu rotayı sürdürmek için iki dezavantajı, CPA danışmanlarının bulmak zor olduğu ve aynı zamanda çok pahalı olduklarıdır. Yatırım yapmak için çok fazla sermayeniz yoksa, bu rotayı atlamak isteyebilirsiniz.

2. Başarılı bir CPA pazarlamacısından bir ders alın

Bu, rotaları öğrenmek ve kazandığınızdan daha fazla kaybetmenize neden olabilecek tuzaklardan kaçınmanın en ucuz yollarından biridir. Yolda size yardımcı olacak mükemmel pazarlama kursları var. İlk önce konuyu incelemeden EBM'de elinizi denemeyi bile düşünmeyin.

3. Hesap yöneticiniz

Bir CPA dizinine her katıldığınızda, genellikle bir hesap yöneticisi atarsınız. Bu adamlar, promosyon için dışarıda sunulan teklifleri biliyor. Onlarla konuşun ve yardım isteyin. Size tam bir pazarlama koçluğu vermeyecek olsalar da, tekliflerin ne kadar iyi dönüştüğünü ve belirli bir teklifte kullanmak için en iyi trafiğin ne olacağını herkesten daha iyi bilirler.

Eğitim, en önemli CPA pazarlama araçlarından biridir. Bu olmadan, önünüzde uzun ve zor bir öğrenme eğrisine sahipsiniz.