SEO

Editörün notu: Tebrikler, Barry Schwartz, Yılın Arama Kişiliği

Resim: Aimclear

Çarşamba günü, SEO endüstrisini kapsayan ve toplumu teşvik eden Barry Schwartz, ABD Arama Ödülleri'nde Yılın Arama Kişiliğini taçlandırarak tüm katkılarından dolayı kutlandı. Las Vegas'ta.

Schwartz, kurulduğu günden bu yana Arama Motoru Arazi haber editörü ve SEO muhabiri olarak hizmet verdi. Kendi sitesinde, Arama Motoru Yuvarlak Masaüstünde, Schwartz arama topluluğunun bahsettiği her şeyi kapsar.

Sektördeki herkesten daha fazla haber yayınlamaya yol açıyor.

Arama topluluğundan çok etkileniyor. Geçtiğimiz yıl içinde topluluk üyelerinin katkılarını onurlandırmak için yapılan girişimler de dahil olmak üzere birçok örnek var.

Adanmışlık, eşi görülmemiş iş ahlakı (okuyun: bunu evde denemeyin) ve kalp Schwartz, Çalışmak, bir çoğumuz için bir ilham kaynağıdır.

Kişisel bir notta, Barry'nin adı, Slack'i kontrol ettiğimde veya sabah e-postayla gönderdiğimde ilk gördüğüm addır. Muhtemelen saatlerce kalktı, ekip için haberleri itti ve çoktan bir hikaye veya yedi tane yazdı. Hepimize ayak uydurmak için Arama Motoru Arazisinde ayaklarımızı tutarız. Ve o, herşeyi yok sayan kuru bir mizahla yapıyor.

Tebrikler, Barry. Aimclear'da ve diğerlerinde milletvekillerini yankılanmak için, “Hepiniz için teşekkürler!” [19659109] Yazar Hakkında

Ginny Marvin, Üçüncü Kapı Medya'nın Genel Yayın Yönetmeni, tüm gün boyunca günlük editörlük operasyonlarını yönetiyor. yayınlar. Ginny, Arama Motoru Arazi, Pazarlama Alanı ve MarTech Today için ücretli arama, ücretli sosyal, görüntülü إعلان ve yeniden hedefleme gibi ücretli çevrimiçi pazarlama konularıyla ilgili yazıyor. 15 yılı aşkın pazarlama tecrübesi ile hem kurum içi hem de ajans yönetimi pozisyonlarında görev almıştır. Twitter'da @ginnymarvin olarak bulunabilir.