التسويق الرقمي

Elektronik Reklamcılığın Yeni Dönemi Reklamı

Elektronik billboard reklamcılığı hepimizin bildiği bir şey. Büyük şehirlerdeki her yerde büyük LED billboardlarını göreceğiz. Bu إعلان panolarının parlaklığı ve mükemmel çözünürlüğü, insanların başka herhangi bir şeyini, özellikle sabit reklam panolarını ödünç alan tüm kitapları görmesine izin vermez. Pazarlamacılar için en ilginç ve en iyi şey, mesajın kesintiye uğramadan değiştirilebileceğidir. Yüksek kalite ve onunla birlikte gelebilecek hareketli resim nedeniyle pazarlamacılar ürünlerini tanıtmak istiyorsa elektronik reklam panosu reklamcılığı en iyi seçenektir.

Elektronik billboardun en büyük yararı, mesajınızı defalarca değiştirebilmenizdir. Artık sadece ekrana veya çerçeveye sığabilen küçük mesajlar yazmak zorunda değilsiniz. Ve reklamınızı değiştirmek ya da değiştirmek istediğinizde bunu sadece bilgisayarın önünde oturarak yapabilirsiniz ve sizin için bunu yapmak için bir grup insanı tahtaya göndermek zorunda kalmazsınız.

Elektronik reklamcılık kesinlikle şirketinizi veya ürününüzü başarılı bir şekilde tanıtmanıza yardımcı olacak reklamcılık türüdür. Elektronik reklam panonuzu bir süpermarket, parkın dışında, ana pazarda, yol kenarında vb. Yükleyebilirsiniz. Bu, elektronik reklam panosunda reklamcılığın yerel bir reklamcılık sistemini oluşturmasına yardımcı olur. Benzersiz fırsatlar yayınlanabilir ve mesajı değiştirmek zahmetsizdir, sabah müşterilere veya hafta sonları ziyaret eden ziyaretçilere yönelik olabilir.

Times Meydanı'nın aynı anda çalışan epeyce elektronik billboardları var. Nereye giderseniz gidin, parlak, parlak ve hareketli elektronik reklam panolarını göreceksiniz. Video görüntüleme her yerde ve hatta NASDAQ'da, Smart vision ve Multimedia of California tarafından oluşturulan ABC NEWS tarafından hazırlanmıştır. Farklı şehirlerin farklı elektronik billboard reklamcılık yöntemleri vardır. Chicago'da, Las Vegas'ta ne göreceksin, o şey tamamen farklı olacak. Şeritte bulunan birçok şirket bu pazarlama yöntemlerini kullanıyor; Circus Circus, MGM, Bally 's Bellagio ve birkaç tane daha şirket bulunmaktadır. Genellikle, bu reklam panosunun reklamcılık işlerini kullanma hakkına sahip tek bir şirkettir.

Reklam panosu reklamcılığı marka veya ürün tanıtımı yapmanın en iyi yoludur. Birçok reklam panosunda birkaç reklam ekleyebilirsiniz. Bir organizasyon, çeşitli satışları veya öğeleri veya etkinlikleri duyurabilir. Sadece ürününüzü reklamını yapmayı planladığınızda, doğru reklam şirketini seçtiğinizden emin olun. Elektronik billboard reklamları bu kadar ucuz değildir, bu nedenle paranızı mükemmel reklamcılık ortalamasına harcadığınızdan emin olun.

Elektronik tahtaya kolay bir kod ekleyebilirsiniz ve ardından bu işaretin tepkisini görebilirsiniz. Bu kesinlikle yeni bir şey değil. Bu yöntem ilk olarak büyük bir alkolsüz içecek şirketi tarafından kullanılmıştır. Şirket çalışanları, içki içmek için cam içindekilere ücretsiz hediye vermeye başladı. Reklam panosu reklamıyla verilen simgeler, aslında yalnızca bir müşterinin belirli bir ürünü satın almasını teşvik eder ve mümkün olan her varyantta oluşturulur. Belirteci sağlayıcının bunu yapmasının tek nedeni, müşteriyi ürününü almaya zorlamaktır. Simgedeki öğe temel olarak burada rüşvet olarak oynuyor ve bu pazarlama işinde kesinlikle yasal. Ne de olsa, ücretsiz bir hediye, sağlayıcıya veya alıcıya kimseye zarar vermez.

Gerçekten yeni bir seviyede işlerini ve şirketlerini görmek isteyenler, elektronik billboard reklamcılığı gibi reklamcılık seçeneklerine başvurmalıdır; çünkü ürününüzü doğru şekilde tanıtmak başarılı bir işe doğru atılan en önemli adımdır.