SEO

En iyi 15 pazarlama otomasyon platformunu karşılaştırın

Şirketinizin büyüklüğüne ve pazarlama konusundaki karmaşıklığına bakılmaksızın, pazarlama otomasyon araçları kuruluşa şu avantajları sağlayabilir:

  • Daha fazla pazarlama verimliliği.
  • Daha fazla ve daha iyi kaliteye sahip potansiyel müşteriler yaratma becerisi.
  • Çok kanallı olası davranışların görünüşü.
  • Satış ve pazarlama hedeflerinin daha iyi uyumlaştırılması.
  • Geliştirilmiş kur dönüşüm ve yatırım getirisi.

MarTech Today'in “B2B Pazarlama Otomasyon Platformları: Bir Pazarlamacı Kılavuzu”, B2B pazarlama otomasyon yazılımı platformları için pazarı inceler ve Bu yazılımı işinizde uygulamanızla ilgili düşünceler.

Bu 48 sayfalık raporda, önde gelen B2B pazarlama otomasyonu satıcılarının profilleri, yetenek karşılaştırmaları ve değerlendirme ve satın alma için önerilen adımlar yer alıyor. Bir pazarlama otomasyon yazılımı platformunu benimsemek isteyen bir pazarlamacıysanız, bu raporu okumalısınız. Kopyanızı indirmek için Dijital Pazarlama Deposu'nu ziyaret edin.


Bu makalede anlatılan görüşler, misafir yazarın ve Arama Motoru Arazi’inin değil. Personel yazarları burada listelenmiştir.


نبذة عن الكاتب

Dijital Pazarlama Deposu, dijital pazarlama stratejileri ve taktikleri için bir kaynak merkezidir. Reklamcılıktan analize, SEO ve PPC kampanya yönetim araçlarından sosyal medya yönetim yazılımlarına, e-ticaretten e-posta pazarlamaya ve çok daha fazlasına kadar, dijital pazarlama konuları üzerinde basılı beyaz kağıtlar ve E-Kitaplar, orijinal araştırmalar ve web yayınları sunuyoruz. internet pazarlamacılığı hakkında. Digital Marketing Depot, Third Door Media'nın, Search Engine Land ve Marketing Land'in yayıncısı ve Search Marketing Expo ve MarTech'in konferans dizisinin yapımcısıdır. Bizi http://digitalmarketingdepot.com adresinde ziyaret edin.