التسويق الرقمي

En İyi 5 CPA Pazarlama Stratejisi

EBM (Hareket Başına Maliyet) Pazarlama, bağlı kuruluş pazarlamasına çok benzer bir İnternet pazarlama geliri fırsattır. Satış ortaklığı pazarlaması ve EBM pazarlaması arasındaki fark, bir kullanıcının bağlantınızı tıkladığında ve e-posta adresini doldurmak, açılış sitesine kaydolmak veya bir uygulamayı telefonuna indirmek ve yüklemek gibi bir eylemi gerçekleştirdiğinde EBM ağlarının size ödeme yapmasıdır.

EBM programlarından kar elde etmek için gerekli olan eylemler, belirli bir programa bağlı olmakla birlikte, bağlı kuruluş pazarlamasının aksine, EBM programlarının gerçek bir satın alma işlemi gerektirmemesidir. Bu, kullanıcıların yalnızca belirli bir işlem yapması gerektiğinden ve daha sonra ödeme almanız gerektiğinden EBM programlarından kazanç elde etmenin çok daha kolay olduğu anlamına gelir. Satış ortaklığı pazarlaması ile, kullanıcı ödeme almadan önce bir ürün / hizmet için bir satın alma işlemi gerçekleştirmeli ve ödeme yapmalıdır.

Bu, EBM pazarlamasının bağlı kuruluş pazarlaması üzerinde tuttuğu avantajlardan yalnızca biridir. Programların genellikle "Global iPhone 6s'ı kazanma" ya da "100 $ Amazon Hediye Kartı kazanma" gibi küresel ilgi alanlarıyla ilişkili olması nedeniyle kullanıcıları EBM programlarıyla dönüştürmek de daha kolay. Farklı ağlarda çok sayıda farklı indirme EBM teklifi var. Bu programlarla kitlenizin telefonlarından ücretsiz olarak bir uygulama veya oyun indirmesi gerekiyor ve başvuruda bulunduğunuz her yükleme için ödeme alırsınız.

Bunlar, satış ortaklığı pazarlaması yoluyla tanıtacağınız belirli bir İnternet pazarlama veya kilo verme ürününden çok daha genel bir kitleyi hedefleyen tekliflerdir.

Şimdi en iyi 5 stratejimi kullanarak, trafik ve dönüşümleri CPA tekliflerinize yönlendirebilirsiniz.

# 1 – Sıkıştırma sayfası kullanın

CPA pazarlama endüstrisinde başarılı olmanın en önemli parçası; bir sıkma sayfasının kullanımı. Sıkıştırma sayfası kullanarak, bir harekete geçirme olasılığınızı artırırken, aynı zamanda harekete geçirici hazır abonelerin listesini de aynı anda oluşturuyorsunuz.

Sıkıştırma sayfası, ziyaretçilerin göreceği basit bir "açılış sayfası" dır. EBM teklifine yönlendirilmeden önce. Sıkıştırma sayfanız, tanıtımını yaptığınız EBM teklifi ile alakalı alakalı bilgiler içermelidir. Kullanıcılardan, devam etmek için e-posta abonelik formunuza e-posta adreslerini girmelerini isteyin. E-postalarını e-posta abonelik formunuza ekledikten sonra, bunları EBM teklifine yönlendirin. Ayrıca, otomatik yanıtlayıcınızın, yönlendirmenin tarayıcılarında çalışmadığı veya tarayıcıyı çok yakında kapattığı durumlarda, EBM teklifine bağlantı içeren ek bir e-posta gönderebilirsiniz.

# 2 – Sosyal Medyayı Kullanın [19659002] Sosyal medya, EBM pazarlamasının çok önemli bir parçasıdır. Milyonlarca kullanıcı, en son haberleri yakalamak, arkadaşlarına göz atmak, kuponlar ve teklifler aramak ve çok daha fazlası için her gün Facebook, Twitter, Pinterest, Google+ ve diğer sosyal medya ağlarına yöneliyor.

Sıkıştırılmış sayfalarınıza / EBM tekliflerinize bağlantı bırakmak için mükemmel bir yer. EBM tekliflerinizi sosyal medyada tanıtıyorsanız, milyonlarca ve milyonlarca trafiğe giriyorsunuz – ve iyi bir iş yaparsanız, bağlantılarınıza çok fazla trafik çekebilirsiniz.

Burada kullanılacak strateji ilk olarak EBM teklifinizin hedeflediği niş ile ilgili bazı gruplara katılın. Yeni bir diyet hapı için deneme teklifini tanıtıyorsanız, sosyal medyada sağlık ve kilo verme ile ilgili gruplar / topluluklara katılmalısınız.

Birkaç gruba katıldıktan sonra, grupla yararlı içerik paylaşmaya başlayın. . İçeriğiniz biraz değer sağlamalı – sadece bağlantı bırakmayın! Birkaç gönderiden sonra, grup üyeleri adınızı tanımlamaya başlayacak ve bu gruplarda daha iyi bir otoriteye sahip olacaksınız.

Şimdi EBM teklifinize bir bağlantı bırakmanın zamanı geldi – iyi bir açıklama ekleyip gruba neden olduğunu anlatın. Bağlantınıza tıklamalılar. Ayrıca, hedeflediğiniz niş ile ilgili bir إعلان öğesi resmi ekleyin.

Bu gruplarda bir bağlantıyı düşürürken, bağlantıyı yazıyla başlatmadan mümkün olduğunca üst kısma eklemeyi unutmayın. Bir başlık ile başlayın, bağlantıyı bırakın ve ardından bir açıklama ekleyin. Bunun sebebi – çoğu sosyal ağda uzun bir gönderi oluşturduğunuzda (tweet'lerin sınırlı olduğu Twitter hariç) yazı, yayını genişletecek bir "…" bağlantıyla "kısaltılır". Bağlantınızın kesilen metnin üzerinde görünmesini istiyorsunuz, böylece kullanıcılar yayını genişletmeseler dahi bağlantıyı tıklayabilecekler.

# 3 – Belge Paylaşım Sitelerini Kullan

Belge paylaşım siteleri izin veriyor PDF belgelerini başkalarıyla paylaşırsınız – belgelerinizi sitelerine yerleştirirler ve sitelerine göz atan herkes belgelerinizi görebilir ve okuyabilir.

Bu, trafiği EBM tekliflerinize geri döndürmenin başka bir harika yoludur! Teşvik ettiğin EBM teklifi ile ilgili birkaç belgeyi paylaşarak, yüzlerce ila binlerce ziyaretçiyi bağlantınıza geri götürebilir, böylece daha fazla dönüşüm ve daha fazla kâr getirebilirsiniz.

Hangi belgeleri alabileceğinizi merak ediyor olabilirsiniz. Burada paylaş … aslında oldukça basit. EBM teklifinizin hedeflediği yerdeki farklı konular hakkında biraz araştırma yapın. Hedefleyebileceğiniz birkaç farklı konu bulmaya çalışın. Ardından, kelime işlemcinizde basit bir yeni belge oluşturun ve ilgili konu hakkında yazmaya başlayın. Microsoft Word gibi bir kelime işlemci kullanıyorsanız, belgeniz için güzel bir düzen oluşturmak üzere yazılımın birlikte gönderdiği şablonlardan birini de seçebilirsiniz. Genellikle "Raporlar" şablonlarıyla giderim.

Dokümanınıza faydalı bilgiler ekleyin – 5 sayfadan fazla bir şey. Paylaştığınız bilgilerin daha yararlı ve daha yakından ilişkili olması, tanıtmakta olduğunuz EBM teklifi ile karşılaştırılırsa, tıklamalarınızda daha fazla dönüşüm elde etme olasılığı o kadar yüksek olur. Belgede EBM teklifinize birkaç bağlantı eklediğinizden emin olun!

Belgelerinizi mümkün olduğunca çok belge paylaşım sitesi üzerinde paylaşın. Her bir sitede belgeniz için benzersiz açıklamalar eklediğinizden ve her açıklamada EBM teklifinize geri bir bağlantı eklediğinizden emin olun.

# 4 – Instagram kullanın

Instagram, multimedyaya odaklanan bir sosyal medya ağı ve videolar. Bu ağ Facebook'a ait ve neredeyse Facebook kadar popüler. Instagram, milyonlarca benzersiz günlük ziyaretçi aldı ve her gün milyonlarca yeni görüntü ve video yayınlanıyor.

Instagram ile resim ve videolar yayınlayabilir ve kullanıcıların kolayca bulabilmeleri için bunları etiketleyebilirsiniz. Başka bir kişinin gönderilerini ve onlarla ilgili yorumları da beğenebilirsiniz. Daha fazla yorumunuz ve yayınınızı almayı seviyorsanız, viral olma şansınız artar.

Instagram aynı zamanda diğer kişileri takip etmenizi sağlar ve takip ettiğiniz kişilerin en son yayınlarını içeren bir "zaman çizelgesi" görünümü sunar. Daha fazla takipçiye sahip olursanız, gönderilerinizde daha fazla karşılaşma olur.

Artık, hesabınızı kullanmaya başlamak için biraz zaman ayırabilir, ancak bu pazara girdiğinizde yüzlerce kişinin aracını kullanabilirsiniz. Instagram'dan her gün her gün dolar değerinde dönüşüm değeri.

Bu yöntemi kullanmak için yeni bir Instagram hesabı oluşturmalısınız. Hesabınızı, tanıtımını yaptığınız teklifle alakalı bir şekilde adlandırın. Ayrıca, özel bir alan adında barındırılan bir açılış sayfası / sıkma sayfasına da ihtiyacınız vardır – doğrudan bir EBM teklifine bağlantı kuramazsınız veya banlanırsınız.

Nişinle alakalı bir profil resmi ekleyin ve ardından ilgili bir biyografi ekleyin. Teşvik ettiğin teklif. Son olarak profilinizi güncellerken "Web Sitesi Bağlantısı" alanında sık kullanılan sayfanıza bir bağlantı ekleyin.

Artık Instagram hesabınıza günde yalnızca 1 yeni resim / video eklemelisiniz. İnternetinizdeki niş ile ilgili milyonlarca görüntüyü bulabilirsiniz. Resminizi popüler etiketlerle etiketleyin – size en popüler ve trend etiketlerini verecek pek çok farklı uygulama ve web sitesi var. Ardından yayınla.

Resminizi ekledikten sonra, niştaki birkaç kişiyi takip etmeye başlayın. Ayrıca bazı resimlerinde olduğu gibi, bazı yazılarına da yorum yapıyor. Spam yapmayın – düşünceli ve düşünceli olun ve yeni resimler / videolar yayınlama, diğer kişileri takip etme, diğerlerinin gönderilerini beğenme ve yayınlara yorum yapma arasında iyi bir denge bulun.

Bunu yapmaya devam ederseniz kısa bir süre sonra takipçi ve sürüş oluşturmaya başlayacaksınız. Sıkıştırma sayfanıza trafik. Bunun sadece MOBILE TRAFFIC'i desteklediğini unutmayın, böylece hem sıkma sayfanızın hem de tanıtımını yaptığınız EBM teklifinin mobil cihazlar için optimize edilmiş olmasını sağlamanız gerekir.

# 5 – PPV Reklamını Kullanın

Bir çok şey kazanmak için son strateji EBM pazarlamasıyla kâr, PPV reklamlarını kullanmaktır. PPV reklamları, görüntüleme başına ödeme özelliğidir. Bu, reklamınızın aldığı toplam görüntüleme sayısına bağlı olarak bir tutar ödemeniz anlamına gelir.

Bu tür reklamcılık işleri, yalnızca doğru ağı bulmanız gerekir. Kullanabileceğiniz birkaç farklı PPV ağı var ve nihayet başarılı olmanızdan önce deneme yanılma ve hatalar alacak – ama devam et ve yakında ilk 100 gününüze varacaksınız!

PPV reklamcılığı size en az maliyetle mal olabilir. Gerçekten ucuz olan ziyaretçi başına 0,01 ABD doları. Teklifleri ziyaretçi başına 0,01 ABD doları olarak değiştirebileceğinizi düşünün. Bu çılgınlık!

PPV reklamcılığını kullanmanın tek dezavantajı, çoğu PPV ağının başlaması gereken büyük bir miktar gerektirmesidir. PPV ağlarının çoğu sadece 50 $ + ile başlamanıza izin verir – bu, PPV kullanmak istiyorsanız başlangıç ​​sermayeniz olmalıdır.

Şu anda harcayacak fazla vaktiniz yoksa, ' Endişelenme. Bunun hala bir yanı var!

Sizinle paylaştığınız 4 farklı stratejiyi, çok fazla para harcamadan EBM tekliflerinize yönlendirmek için kullanabilirsiniz. Çoğu aslında tamamen ücretsizdir. Bu, sıkışık sayfalarınıza ve EBM bağlantılarınıza ücretsiz hedefli trafik sağlayabileceğiniz anlamına gelir. Dolayısıyla, ilk 4 stratejiyi izler, uygular ve bunlarla devam ederseniz, EBM kazançlarınızı, PPV reklamcılığına yatırım yapmak için yeterli alana sahip olduğunuz yere kadar yükseltebilirsiniz.