قاعدة البيانات

En İyi Grafik Yazılımı Nasıl Seçilir?

Çoğu benzer işlevleri yerine getirdiğinden, grafik yazılımına çok fazla para harcamanızı öneriyorum. Çoğu zaman, pahalı olanın daha iyi olduğu zihniyetinden yararlanmak için fiyat şişirilir. 1000 $ 'ın altındaki bir yazılım paketi, en gelişmiş yatırımcıların bile ihtiyaç duyduğu tüm görevleri yerine getirecektir.

Mükemmel grafik yazılımı sizin ticaretiniz ne olursa olsun en güçlü teknik analiz aracı olmak zorundadır ….. hisse senetleri, vadeli işlemler veya sözleşmeler.

Ne yazık ki, binlerce kişi neden grafikleme yazılımı satın aldığını, sadece bir işe yarar bir gerçek analizin potansiyelini ortaya koydu.

Her gün yüksek potansiyel, düşük riskli ticaret fırsatlarını hızlı ve kolay bir şekilde bulabileceğinizi düşünün. Potansiyel olarak en kârlı hisse, vadeli işlem veya döviz alım satımlarının ne kadar kolay ve hızlı bir şekilde yapılabileceğini ve daha sonra bu bilgilerden faydalanabileceğinizi düşünürseniz, yaşam tarzınıza ne ifade etmelisiniz?

Ticaretinizin (ve hayatınızın) daha eğlenceli olacağını mı düşünüyorsunuz?

Aşağıdakiler, bu hedefe ulaşmanıza yardımcı olacak grafik yazılımı seçerken göz önünde bulundurmanız gereken bazı alanlar için kısa bir kılavuzdur:

  • Yazılım, ihtiyacınız olan grafik ve göstergeleri içeriyor mu?
  • Ne tür bir veritabanı kullanıyor, orada birden çok veri sağlayıcısı var mı?
  • Tarihsel veri veritabanı formatı için kullanılabilir mi?
  • Fiyat verileri nasıl güncellenebilir ve hangi veri sağlayıcıları orada bulunabilir?
  • Yazılımın kendi programlama dili var mı?

Şahsen, MetaStock'u tavsiye ederim ve yıllarca kullandım. Hemen her zile sahip ve bir tüccarın ihtiyaç duyacağı ıslık var. Kullanımı kolaydır ve piyasayı sadece giriş kurallarınızı sergileyen işlemlere bakarak taramanızı sağlar. Bu işlev, yalnızca ticaret sistemimi neredeyse tamamen otomatikleştiren paha biçilmez bir araçtır.

MetaStock, uygun fiyatlı platformu, gelişmiş özellikleri ve geniş kullanıcı tabanı sayesinde uzun yıllardan beri stok analiz yazılımlarında standart olmuştur. Herhangi bir hisse senedi analizi ile, üzerinde çalıştığınız yazılımla, kaç kişinin yazılımı kullandığını bilmek her zaman yardımcı olur. Bu, uygulamayı kullanarak ipuçları, püf noktaları ve genel yardım için ücretsiz bir kaynak sağlar.

Hangi grafik yazım yazılımına sahip olursanız olun, sadece bir tavsiyemiz var. Yazılımın, iş faaliyetlerini gerçekleştirmede bir tüccara yardımcı olan bir araç olduğunu bilmek önemlidir. Sizin için her şeyi yapan bir yazılım paketi diye bir şey yoktur. Satın alma ve satma önerileri veren paketlerden kaçının. Yaygın olarak kara kutu programları olarak adlandırılır. Sıkı testlerle bu paketlerin işe yaramadığını gördüm.