التسويق الرقمي

En İyi İnternet Pazarlama Koçu Seçme İpuçları

Bir internet pazarlama koçu almak her zaman IM işinize yardımcı olabilecek iyi bir şeydir. Sadece internet iş sahnesinde neler olup bittiği ile ilgili doğru bilgi vermesi değil, aynı zamanda şiddetli rekabette size bir avantaj sağlayabileceği için.

Bununla birlikte, şimdi halka açık bir şekilde hizmetlerini sunan çok sayıda çevrimiçi pazarlama uzmanıyla, hangisinin işe alınacağını seçmek oldukça çirkin bir şey olduğunu kanıtlayacaktır. Hemen hemen hepsi kaliteli hizmet ve garantili etkili teknikler vaat ettiğinden, karar vermek özellikle zor kazanılmış paranızı ona yatırmanız gerektiğinden zor olabilir.

Bu nedenle, çevrimiçi girişiminizde size yardımcı olacak doğru internet pazarlama koçu bulmanıza yardımcı olmak için, en iyi IM koçu seçerken aramaya en iyi şeylerin bir listesi.

1. İyi itibar. Web pazarlama alanı dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca müşteriyi cezbettiği için, çok sayıda yaralı bireyin bunu kendi başına para kazanma fırsatı olarak gördüğü oldukça normaldir. Bu yüzden, sadece paranızı cebinizden çıkaracak dolandırıcılardan kaçınmanıza yardımcı olmak için, önce işin saygın isimlerini aradığınızdan emin olun.

2. Çevrimiçi olarak para kazanmak için kullanılan meşru yöntemleri içeren satış sayfası ve size öğretmek için sunduğu formülden gerçekten kazandığının bir kanıtı. Elbette, web pazarlamacısının neler sunabileceğini bilmeniz gerekecek ve bunların satış sayfasında neler olduğunu görebiliyorsanız, tam olarak zamanınıza değmeyecektir. Onun programlarıyla ne alacağınızı ve zamanınızın onun kadar değerli olduğunu bilmeyi hak ediyorsunuz, o yüzden neler sunduğunu öğrenmeden önce milyonlarca sayfaya tıklamanızı isteyen birine yerleşme.

3. Uygun Fiyat. İnternet pazarlama koçları eşit olarak yapılmamaktadır; Bazıları bilgisini daha değerli kılan diğerlerinden daha fazla deneyime sahiptir. Yani, internet pazarlamacılığındaki deneyiminizin nasıl gideceğinden emin değilseniz, uzmanlar öncelikle daha ucuz bir hizmetle başlamanızı önerir, bu yüzden eğer işler beklentilerinize uymazsa sonunda hayal kırıklığına uğramanıza gerek kalmayacaktır. .

Temel olarak, bunlar internet işinize yardımcı olmak için doğru internet pazarlama koçu ararken kullanabileceğiniz bazı ipuçlarından sadece birkaçı. Daha fazla ipucu için, İnternet pazarlama sahnesinde neyin daha iyi olduğunu anlamak için forumları, resmi web sitelerini ve hatta blogları ziyaret ettiğinizden emin olun.