SEO

En İyi SEO Hizmetleri – Birini Bulma

En iyi SEO hizmetleri, sitenizi dünyanın dört bir yanındaki sayısız keşfedilmemiş müşteriye tanıtmanıza yardımcı olabilir. En iyi seo servislerini sunan şirketler bulmak zor. Hepsi hepsi en iyi SEO hizmetleri sağlayıcısına sahip olduklarını iddia ederken, ancak yalnızca çok azı en iyisidir. Peki, ne bir SEO şirketi en iyi SEO hizmetleri sağlayıcısı yapmak karakteristik özellikler? Gerçekleri araştıralım ve sorunun çözümünü bulmaya çalışalım.

İlk olarak, SEO hizmetleri kavramıyla yıldız atalım. Onlar neler? SEO hizmetleri ağırlıklı olarak iki çeşittir:

1. Sayfa optimizasyonu – İlgili web sitesinde SEO ile ilgili tüm değişiklikleri içerir. Web sitesi için içerik geliştirme, meta etiketlerin değiştirilmesi, kanonikleştirme, yönlendirme, URL yapılandırması, seo copywriting, anahtar kelime analizi, rakip analizi, kodlama ve daha pek çok şey.

2. Kapalı sayfa optimizasyonu – Web sitesinin dışında herhangi bir SEO çalışması Kapalı Sayfa Optimizasyonu olarak bilinir. Ana vurgu, arka bağlantı oluşturulmasına verilir. Birçoğu, ABD'nin en büyük arama motorunun (Google) sayfa dışı faktörlere maksimum önem verdiğini söylüyor. Bağlantı kurma hakkında bir şeyler duymuşsundur. Off sayfa optimizasyonunun en önemli faktörü olduğunu söylüyorlar. Teyit edilmemiş kaynaklara göre, Google'ın Kapalı Sayfa faktörlerine% 60 ağırlık verdiğini bilmeye geldim. Dizin gönderme, makale gönderme, RSS gönderme, karşılıklı bağlantı kurma, 3 yönlü, 4 yönlü ve daha fazla bağlantı kurma, vb. Şimdi bir gün başka bir alan da Kapalı Sayfa SEO dahil edilmiştir ve Sosyal Medya Optimizasyonu (SMO). Sosyal Medya, Social Bookmarking ve Social Networking'den oluşur. Facebook, Twitter, Hub sayfaları, Stumbleupon, Yahoo Answer SMO'nun bu muazzam dünyasında sadece birkaç isim. Bookmarking bölümünde Stumbleupon ve Digg en popüler olanlarıdır. Facebook, Twitter ve diğer arkadaş edinme siteleri sosyal paylaşım siteleri.

Tüm SEO şirketleri, yukarıda bahsedilen hizmetlerin hepsinde ustalık becerisine sahip değildir. Bazı şirketlerin Sayfa İçi işlerde iyi oldukları, ancak Kapalı Sayfa işlerinde o kadar iyi olmadıkları ve bunun tersi de görülmektedir. Ayrıca, bazıları bağlantı kurmada iyi, ancak Sosyal Medya Pazarlaması veya SMO'da değil. Böylece, SEO ihtiyaçlarına kapsamlı bir çözüm sağlayan şirket en iyi SEO Hizmetleri sağlayıcısı olarak kabul edilir.

SE optimizasyon çalışmasında başka bir husus çok önemlidir ve bu site haritası oluşturulmasıdır. Site haritaları web sitesinde veya blogda oluşturulabilir. Ziyaretçilerin bir sayfayı çok kolay bulmalarına yardımcı olur. Onların karanlık bir şekilde dolaşmalarına yardımcı olur. Hepsi bu degil. Bu site haritaları ayrıca, arama motoru robotlarının / botlarının dikkatli bir şekilde gezinmesine yardımcı olur. Generation of.xml site haritası oluşturulması da var. Birçok şirket bu hizmetleri müşterilerine sunmaz. Böylece, en iyi SEO hizmetleri sağlayıcısı şirket seçimi çok önemli kriterlerden biridir.

Yukarıda bahsedilen tüm noktaları kontrol ettikten sonra, ilgili SEO Texas Company'nin izleyicileri müşterilere dönüştürme konusundaki tüm teknik uzmanlığına (Kurşun Üretimi olarak bilinir) sahip olup olmadığını kontrol etmenin zamanı gelmiştir. Bir SEO şirket yeteneği daha sonra en iyi SEO hizmetleri şirketi arasında kabul edilir yukarıda belirtilen hizmetleri vermek zorunda.