SEO

Endüstriyi geliştirmek için uyandırma çağrımız

Hiçbir şeyi değiştirmezseniz, hiçbir şey değişmeyecektir.

Reklam teknolojisini geliştirmek için birincil hedefimiz haline getiriyoruz. Sektörümüzün zorluklarıyla yüz yüze kalıyoruz ve inovasyona cevap veriyoruz çünkü çağrı bazlı potansiyel müşteriler performans pazarcılığının en gerçek şekliydi.

Soleo satın almaya hazır tüketicileri yerel aramalar ve iş aramaları yoluyla işlerle eşleştiriyoruz Hizmet dışı telefon numaralarından işletmelere yönlendirme. 2,400 benzersiz kategoriden gelen bu işletmeler kalite, hedeflenen potansiyel müşteriler alıyor ve tüketiciler aradıkları malları ve hizmetleri alıyor. Ve biz bunu ayda milyonlarca kez yapıyoruz.

BIA / Kelsey tarafından hazırlanan bir rapora göre, çağrı bazlı potansiyel müşteriler, 1 trilyon dolarlık tüketici harcamasıyla sıçramalar ve sınırlar ile büyüyor. Bu hızlı endüstri büyümesiyle, elbette, büyüme ve öğrenme fırsatları da var.

Kuzey Amerika’nın en büyük çağrı bazlı potansiyel tedarikçisiyiz. Bu büyümeyi, sektörümüzün kalitesini yükseltmek için bir harekete geçme çağrısı olarak görüyoruz. Tüm yaz boyunca yaptığımız bir konuşmanın parçası. Bir göz atın

Arayan kişi hizmet dışı bir numarayı denediğinde, işletmemizin bir kısmı bu aramayı durdurup benzer ürün veya hizmetler sunan bir işletmeye yönlendiriyor. Şirketler bu çağrıları almak için para ödüyorlar. Ancak arayanlar, başlangıçta aramadıkları bir işletmeye gittiklerinde kafalarını karıştırdı. Bu, iyileştirilmesi gereken bir kullanıcı deneyimi.

Doğal Dil teknolojimizle tüketiciler için arama akışını, hedefledikleri hedeflere ulaşan arayanların sayısını artırmak için geliştiriyoruz. Burada okuyabilirsiniz.

Yakın tarihli başka bir yayında, işletmeleri, çok özel filtrelerle istedikleri arama türlerini nitelendirme konusunda nasıl güçlendirdiğimizi ele aldık. Gelen çağrıların zamanını ve gününü, bu müşterilerin istediği hizmet türünü ya da yaşını, yerini ve daha fazlasını seçebilirler.

Ayrıca, Doğal Dil arama teknolojimizin bir vitrini gibi yeni bir içeriğe de sahibiz. Onu Amazon Alexa gibi sesli asistanlarla uyguluyoruz. Baş Bilim Adamımız Jason Nordhaus, aramaları ve web aramalarını durdururken konuşma dilini nasıl kullandığımızı gösterecek. Tüketiciler için doğru ve kullanımı kolay yerel arama sonuçları sunar.

2016'da, sesli arama tüm arama hacminin yaklaşık yüzde 15'ini oluşturdu. 2020 yılına kadar, tüm aramaların% 50'si sesli analiz şirketi ComScore'a göre sesle yürütülecek.

Artık bir ekranda en alakalı sonuçları bulmayı umuyoruz, anahtar kelimelerle ve ücretli إعلان içeriğiyle ilgileniyoruz. arama motoru sayfalarımızın üstü. Doğal Dil, son kullanıcıya iyi hizmet veren özel sonuçlar verir.

Bir kullanıcı şöyle diyebilir: “Benim tatlı dişim ağrıyor.”

Eğer bir kişiye bunu söyleseydiniz, onlar sizin yemek için tatlı bir şey. Ancak geleneksel bir arama motoru, anlamlı sonuçlar sağlamak için mücadele ederdi. Bir diş ağrısı ya da şeker yemeyle ilgili diş ağrınız varsa ne yapılacağı hakkında blog yazıları gösterir. Teknolojimiz bu konuşma dilini anlıyor ve birisinin tatlı bir atıştırmalık alabileceği fırınlar ve kafeler gibi yerel işletme listeleri veriyor.

Ağımızda yıllık olarak 4 milyardan fazla arama ve arama var. Veritabanımızda 16 milyondan fazla işletme girişi sağlamak için büyük, yetkili telekomünikasyon ve varlık yönetimi servis sağlayıcılarıyla işbirliği yapıyoruz. Tüketiciler ayda 100 milyon hedefli reklamla karşı karşıya geliyor.

İşletmelere yapılan çağrılar büyümeye devam edecek. BIA / Kelsey araştırmasına göre, para kazanma çağrıları ve akıllı telefonlardan yapılan işletmelere yapılan yıllık çağrıları 2019'a kadar 162 milyara ulaşacak. Bu, mobil cihazlardan geçen yıl elde edilen yaklaşık 77 milyar çağrıdan iki kat daha fazla.

Soleo'nun emin olmak için bir sorumluluğu var. Bu çağrılar yüksek kalitede. Olumlu bir deneyime sahip olan tüketicilerden gelmeli ve işletmeler telefonla tüketicilerini mallarını ve hizmetlerini aramalılar.

Biz en büyüğüz, ancak biz içerikten yokuz. Bir bütün olarak sektörümüzün kalitesini yükseltirken performansımızı iyileştirmek için çabalamak istiyoruz.


Bu makalede dile getirilen görüşler konuk yazarın ve Arama Motoru Arazi’inin değil. Personel yazarları burada listelenmiştir.


نبذة عن الكاتب

Soleo'nun misyonu her gün insanlar için faydalı bağlantılar kurmaktır.

Soleo'da, her ay milyonlarca motive tüketiciyi, telefon görüşmeleri ve web aramaları ile her ay buluşturuyoruz. Telefonlarına, topluluklarında aradıkları ürün ve hizmetleri sunan bir işletme ile geliyorlar.

Tüketicilerin ihtiyaç duydukları şeyi bulmalarına yardımcı olarak, 2.400'ü aşkın işletme kategorisinde satıcılara aktif potansiyel müşteriler getiriyoruz. Sonuç olarak, Kuzey Amerika'da çağrı bazlı liderlerin lider sağlayıcısıyız. Bizim hakkımızda daha fazla bilgi edinin: www.soleo.com