التسويق الرقمي

Ev Tabanlı İş için Top 10 İnternet Pazarlama İpuçları

Bu makale internet pazarlama stratejinizin başarısını veya başarısızlığını belirleyebilir. Gördüğünüz gibi, bir ev sahibi iş fırsatına başladığına dair bir soru var: İHTİYAÇLARA cevap vermek için İHTİYAÇLAR:

"İnternette en hızlı, en kolay ve en etkili şekilde nasıl para kazanırım? Bunu nasıl yapabilirim? Sevdiğim insanlarla birlikte çalışmaktan hoşlandığım insanlara yardım etmeyi seviyorum? ”

Cevap basit. Bu 10 adımı takip ediyorsunuz:

1. Sevdiğiniz ve yaşamak için çalışmak istediğiniz belirli bir hedef pazara odaklanmalısınız.

Bu, motive olmanızı kolaylaştırır, size daha fazla hayat getirmenizi sağlar ve çok süreçte güzel yaşamak. Bunun için ödeme almadıysanız bile, çalışmak isteyeceğiniz bir pazarı hedefleyin. İlişkili olabileceğiniz bir grup insanı seçin.

2. Ev tabanlı işinizin amacı müşterilerinize yardım etmek, onların para kazanmalarını ve para kazanmamalarını sağlamak olmalıdır.

Uzun vadede işe yaramazsa ve bunun hakkında düşünürseniz iyi olabilirsiniz. projeyi bırak. Lütfen bu evrensel hakikati yeterince derinden anladığınızdan emin olun. Müşterilerinize yardım etmek için samimi bir isteğiniz varsa, herkes kazanır ve çok daha başarılı olursunuz.

3. Ana amacınız, size güven veren, size minnettarlık hissi veren ve tavsiyelerinize değer veren pazarımızdaki ömür boyu müşterilerin büyük bir veritabanını oluşturmaktır.

Bir kerelik bir satış değersizdir. Sadık müşterilerle iyi bir ilişki, internet pazarlama stratejinizde bir servete değer. Bu, herhangi bir işin sahip olabileceği en değerli şey. Buradaki anahtar, "size güvenen ömür boyu müşteriler" in büyük listesini oluşturmaktır. Bunu başarın ve yaşam için hazırsınız.

4. Bunu, beklentilerinizi ortak sorunlarını çözen ve hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olan bir şey satarak yapıyorsunuz.

Tam uzunlukta bir kitap olmak zorunda değil, karmaşık olmak zorunda değilsiniz, ama Bu ilişkiyi kurmak için kendi ürününüz olmalıdır. Başkasının eşyalarını satmak yeterli değil. Bir şeyleri vermek yeterli değildir. Müşterilerinizin çözüm için SİZE öderler, güvenlerini hemen kazanırsınız ve sizi oradan dinlerler. Ön uç ürününüz müşterilerinizi çok memnun etmelidir.

5. Kanıtlanmış, optimize edilmiş bir satış süreci oluşturmalı ve mümkün olduğunca otomatikleştirmelisiniz.

Müşterilere ödeme yapmak için maksimum potansiyel müşteri sayısını çeviren güçlü bir satış mektubuna ihtiyacınız var. Para kaybetmek istemiyorsanız, satış sürecinizin her adımını en iyi sonuçlara ulaşmak için test etmeniz çok önemlidir. Satış mektubunuzun, reklamlarınızın, fiyatınızın ve arka plan stratejinizin etkinliğini test etmeniz gerekir. Hangisinin kazananlar olduğunu bildikten sonra, sonuçlarınızı kolayca optimize edebilir ve karınızı piramit edebilirsiniz.

6. Bir bayi programı başlatmalı ve diğer işletme sahipleri ürününüzü listelerine önermelidir.

Pek çok insanla çok iyi ilişkiler kuruyor ve bu ilişkiye dokunabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, bu iş sahipleriyle kişisel olarak iletişim kurmak ve karları bölüştüreceğiniz bir ortak girişim anlaşması yapmaktır. Birçoğu teklifinizi kabul etmek için çok heyecanlanacak ve çok kısa bir süre içinde size yeni müşteriler getirecek.

7. Değerli ömür boyu müşteri veritabanınızı hızlı ve ücretsiz bir şekilde oluşturmak istiyorsunuz.

Bunu birkaç şekilde yapabilirsiniz, ancak birleştirmeniz gereken birkaç kolay yöntem vardır: ücretsiz tanıtım, viral pazarlama, ortak girişim fırsatları ve إعلان Büyük bir boyutta. Buradaki anahtar, ilk satışta bile koptuğunuz veya kar edeceğiniz sürece, sadık müşterilerinizin veritabanını anında ve ücretsiz olarak istediğiniz kadar genişletebilirsiniz. Oradan tüm karlar var.

8. Buradan sadece kendi problemlerinizi çözmelerine ve hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olarak müşteri listenizle ilişkinizi kurmaya devam ediyorsunuz.

Bunu müşterilerinize yardımcı olacak bilgi, ürün ve hizmetleri önererek yapın. Yapmanız gereken tek şey, işlem yapmak için diğer iş sahipleri ile ortak girişimler ve bayi anlaşmaları oluşturmaktır – karları bölüyorsunuz. Bu sizin arka plan stratejinizdir ve GERÇEK parayı yaptığınız yer burasıdır.

9. Her zaman, her zaman sözlerinizi yerine getirin. Müşterilerinize ve abonelerinize son derece iyi bakın.

Onlara en iyi arkadaşın gibi davranın. Yine, ana amacınız sadece "para kazanmak" değil, aynı zamanda müşterilerinize YARDIMCI OLMAK. En iyi arkadaşınıza tavsiye etmeyeceğiniz bir ürünü kesinlikle tavsiye etmeyin. Her zaman kendi çıkarlarını göz önünde bulundurun ve onların ihtiyaçlarını ve isteklerini tatmin edin. Bunu yap ve başarılı olmalısın.

10. Bu işlemle buradan devam edin ve bir servet kazanacaksınız.

Yeni ömür boyu müşterilerinizi listenize ücretsiz olarak eklemek için ön uç ürün satmaya devam edin. Ek iyi, alakalı ürünler önererek nihai hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaya devam edin. Sevdiğin şeyi yaparken, çok güzel bir yaşam kurar ve hayatı sonuna kadar yaşayacaksın. Ve bu süreçte çok fazla yeni arkadaş edineceksiniz.

İşte bu.

Bu sistemin ne kadar güçlü olduğunun farkında mısınız? Takip et ve başarısız olamazsın. Düşünmek için zaman ayırın. Basit gelebilir, ama bu gerçekten bunun için var.

Bir çok insan, sadece karışık ve hayal kırıklığına uğratmak için çok fazla şeyi karmaşıklaştırmaya çalışır. Sadeliğin sizi kandırmasına izin vermeyin – Bütün bu adımları yerine getirdiğinizde, başarılı olmalısınız.

Şimdi, herşeyi ayarlamak işe yarıyor. Hiçbir işin başlaması kolay değildir. Ancak, bu planı takip ederseniz süreçte harika zaman geçireceksiniz. Ve ödüller bundan daha değerlidir.

Arkadaşımı hatırla, en zor şey her zaman başlıyor. Şimdi yap! Uzun, uzun bir süre için bu günü hatırlayacaksınız.

Büyük düşünün.

Özgürlük ve daha zengin bir yaşamla dolu büyük bir gelecek ileride yatıyor … Git şunu!