الطباعة - تصميم

Evinizi Ücretsiz Olarak Tanıtın

Yapmak isteyeceğiniz ilk şey araştırma. İnternette ne olduğunuzu satan diğer sitelere bakın ve ağlarını görün. Tükendi ve sizin için bir web sitesi oluşturmak için birisine ödeme yapmayın, önce blog yazmayı düşünün. Blog göndermeyle ilgili en iyi şey, kurması ve bakımı kolay ve ücretsiz olmasıdır. Blogger veya WordPress ile başlayın, bu siteler ücretsizdir ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda şablon ve ayrıntılı talimatlar bulunur.

Daha sonra bir Twitter hesabı oluşturmayı düşünebilirsiniz. Aynı zamanda kullanımı kolaydır ve her gün tweet atmanız gerekmez. Hepsi ağ iletişimi ile ilgili. Benzer ilgi alanlarına sahip olanları takip edebilir ve sattıklarınızı satın almak isteyenlere doğrudan mesajlar gönderebilirsiniz. Başlamak biraz zaman alabilir ancak yakında insanların size ulaşmaya başlayacağını ve bilgilerinizi paylaşmaya başlayacağını göreceksiniz.

Dikkate alınması gereken bir diğer şey de, ürünlerinizin fotoğraflarını göndermenize ve ücretsiz olarak satmanıza izin verecek ücretsiz çevrimiçi web siteleri. Crafty Spot'um size ücretsiz olarak fotoğraf yükleyebileceğiniz bir sitedir ve onlar da إعلان vermeye yardımcı olmaktadır. Alıcıların çevrimiçi ödeme yapmalarını istiyorsanız, bir PayPal hesabına kaydolmayı düşünün. Ayrıca ücretsiz ve kullanımı kolaydır. Blogunuza bir PayPal düğmesi yerleştirebilir ve öğeleri müşterilerinize gönderebilirsiniz.

Evden çıkmak için bir nedene ihtiyacınız varsa, kendinizi tanıtmak için daha fazla yol öğrenmenize ya da satmakta olduğunuz ürünü satın almakla ilgilenen insanları tanıyan başkalarıyla bağlantı kurmanıza yardımcı olacak yerel ağ grupları bulabilirsiniz. Ücretsiz kartvizitleri www.vistaprint.com adresinden sipariş edebilirsiniz. Bu site seçilebilecek çok sayıda şablona sahip ve ilk 250 kart ücretsiz. Alıcının sizi unutmaması için her etkinlikte onları dağıtın veya her satın alımda gönderin.

Ürünleriniz hakkında bilgi edinmeye başlamanız çok kolay. Ve harika olan şey, hepsini evinizden ve çevrimiçi olarak yapabiliyor olmanız. Ücretsiz, bu sitelerin tümü için anahtar kelimedir. Yaptığın her şey tamamen sana ait. Çevrimiçi olun ve kendinizi ve ürünlerinizi tanıtmaya başlayın ve yaparken eğlenin.


مصدر بواسطة Kristi Bernard