التسويق الرقمي

Evrimsel Sınıflandırılmış Reklamlarla Bir Motosiklet Nasıl Satılır

Ayrıntılı bir إعلان yazın

İlanlı bir motosiklet satmak için, ayrıntılı olarak anlatan bir reklam yazmak en iyisidir. Bu detaylar, tanımladığınız motosiklet tipini arayan bir kişi için soruları yanıtlar. Birisi bir motosiklet için sınıflandırılmış reklamları ararken, belirli bir marka ve model arıyorlar. Motosikletinizin tam bir açıklamasıyla, tüm soruları yanıtlayacak ve sadece bisikletle ilgilenen kişileri çekeceksiniz.

Motosiklet reklamınızı yazarken, ilk olarak yılı, markayı ve modeli dahil etmelisiniz. İşte bir örnek:

1999 Honda Shadow

Sonraki motor boyutunu, rengini, kilometre ve diğer özelliklerini yazmalısınız.

Örnek:

1100, İnci beyazı, 5400 mil, ön cam, zemin panolar, Motor korumaları, Yeni batarya, 2 kask vb.

Yukarıda listelenen motosikletler sadece birkaç özelliktir. Mümkün olduğu kadar çok özellik eklemenizi öneririz, çünkü okuyucuya bisikletin doğru bir değerini verecektir. Bu aynı zamanda okuyucuya, aynı aksesuara sahip yeni biriyle karşılaştırıldığında ne kadar tasarruf edeceğini gösterir. Motosiklete çok iyi bir fiyat verdiniz. Her zaman hatırlayın, büyük tasarruflar bir motosikleti hızla satmaya yardımcı olacaktır.

Artık motosiklet durumunu, fiyatını, yerini ve iletişim bilgilerinizi ekleyerek reklamınızı tamamlayabilirsiniz.

Örnek:

Mükemmel durum, 4700 $, Tupelo MS, 662-123-1234 numaralı telefonu arayın

Reklamınızı yazarken, şu şekilde görünmelidir:

1999 Honda Shadow 1100, İnci beyazı,

5400 mil, Ön cam, Döşeme tahtaları,

Motor muhafızlar, Yeni pil, 2 kask,

Mükemmel durum, 4700 $, Tupelo MS,

662-123-1234 numaralı telefonu arayın

Bisikletinize ait özellikleri eklediğinizden ve her özelliği bir virgülle ayırdığınızdan emin olun. Reklamınızı uzun bir cümle ile yazın. Kullandığınız reklamveren, reklamınızı yayınlarına sığacak şekilde biçimlendirir. Yukarıdaki reklam, çoğu yayın tarafından kullanılan standart bir formattır.

Yerel gazete veya çevrimiçi ilanlar

Detaylı bir ilan yazdıktan sonra, bunu yerel gazetenizin seri ilanlarına veya diğer reklam yayınlarına göndermeye hazırsınız. Reklamlarınızı genişletmek isterseniz, çevrimiçi ilanlar bir motosiklet satmanıza yardımcı olacak harika bir pazarlama aracıdır . Çevrimiçi ilanlar ucuzdur ve her geçen gün popülerlik kazanmaktadır.

Kapsamlı bir motosiklet reklamının nasıl yazılacağını ayrıntılı olarak açıkladım. Gördüğünüz gibi reklam tamamlandı ve bu tür bir bisikletle ilgilenen birisi için çoğu soruya cevap veriyor. İyi bir reklam tüm soruları yanıtlar ve motosikletinizi daha kolay satmaya yardımcı olur.