قاعدة البيانات

Filmlerden Giysi Bulma

Dolabınıza eklemek için filmlerden kıyafetler bulmak ya da hediye olarak vermek ister misiniz? Sen yalnız değilsin. Bu yeni moda trendi gerçekten daha büyük şehirlerde, metro bölgelerinde ve hatta mevcut giyim tedarikçileri olarak bazı küçük kasabalarda bile dikkat çekiyor. İnternet, belirli giyim türleri, kıyafetler ve bireysel giysiler için talebin karşılanmasını sağlıyor. Bir filmde görülen kıyafetleri bulmak için en önemli şey, film hakkında mümkün olduğunca çok şey bilmek.

Bu avdaki ilk durağınız, en sevdiğiniz hamleyi arayabileceğiniz IMDB (İnternet Film Veritabanı) olabilir. veya oyuncu. Öncelikle bu araştırmayı yaparak, kıyafet almak istediğiniz film hakkındaki tüm önemli bilgileri ortaya çıkarabilirsiniz. Örneğin, Sling Blade'i izlediğinizi ve Doyle Hardgraves ya da Vaughan'ın giydiği gömleği bulmak istediğinizi varsayalım. Bu durumlarda, oyuncuların isimlerini veya filmin ne zaman yapıldığını bilmiyor olabilirsiniz. IMDB.com adresindeki Internet Movie Database bu bilgilerin tümünü ve daha fazlasını sağlayabilir!

Hangi oyuncuyu giydirmek istediğinizi ve hangi filmi çektiğini öğrendikten sonra, daha fazla bilgi edinmek için çevrimiçi arama yapmayı deneyebilirsiniz Bu çok özel bir hizmet türü sunan mevcut tasarımcılar ve giyim mağazaları hakkında. Bu tür web siteleri genellikle oyuncu, film veya moda türüne göre arama yapmanızı sağlar. Genelde, arzlarına en yeni eklentileri bile arayabilirsin.

Tasarımcı kıyafetleri, güneş gözlükleri, şapkalar, ayakkabılar, elbiseler, paltolar, ceketler veya filmlerde ünlü aktörler ve aktrisler tarafından giyilen diğer aksesuarları ararken bile, çevrimiçi olarak aradığınızı tam olarak bulabilirsiniz:

Bu yeni moda trendi gardırobunuzu genişletmek için harika bir yol. Knocked Up'da Seth Rogen ya da Crash'de Don Cheadle ya da Ocean's 13'te George Clooney gibi giyinmek istiyorsanız, bunu Internet üzerinden ve ISawItIn.com ve SeenOn.com gibi siteleri kullanarak bunu kolayca yapabilirsiniz!