قاعدة البيانات

FLCleaner 3.0 & Web Merkezli Yazılımın Yükselişi – Çalışıyor mu?

FLCleaner 3.0, Windows, Linux, MacOS, iOS ve Android cihazlarda çalışan programların olabildiğince uygun olmasını sağlamak için tasarlanmış bir yazılım uygulamasıdır.

Sistem genellikle "optimizasyon" aracı olarak adlandırılırken, Kullanıcıların kendi cihazlarında çalıştırdıkları temel yazılım "yığınlarını" belirlemelerine yardımcı olmak için tasarlanmış bir "Stack Management" uygulaması olarak adlandırılır.

Temel özelliği, kullanıcıların "web" arayüzüne bağlanmalarına olanak tanımaktır. ayrı ayrı oturum açmak zorunda kalmadan bir cihaz ağı. Bu sadece ağ yöneticilerinin ağlarının genel sağlığını göz önünde bulundurabilecekleri, aynı zamanda gerektiğinde bireysel cihazlarla da uzaktan çalışabilecekleri anlamına gelir.

Sistemin ne anlama geldiğine bakılmaksızın, büyük bir nokta da bunun öncelikli olarak kullanıcılara sistemlerin hızını ve performansını yönetme yeteneği sağlamak için tasarlandı.

Yazılım evleri ve yaratıcı ajanslar için tasarlanma asıl amacından dolayı, yoğun kaynak gerektiren "yaratıcı" ya doğru yoğun bir eğime sahip. ZBrush ve VRay gibi paketler dahil. Bu araçları ve ayrıca Visual Studio'yu kullanırken, sisteminizin olabildiğince hızlı ve sorunsuz çalışmasını sağlamanız gerektiğini göreceksiniz.

Burada göz önünde bulundurulması gereken en önemli şey, sistemin tasarlandığıdır. "Tanımlar" temelli bir mimari etrafında. Bu, bir temel hata / optimizasyon profili kümesine sahip olmaktan ziyade, yenileri yayımlandığında tanımlarını sürekli olarak güncelleyebildiği anlamına gelir.

Bunun avantajı, çeşitli yazılım uygulamalarının daha ayrıntılı bir şekilde yönetilmesini sağlar. Sistem, aynı zamanda sistemin tamamen yeni bir versiyonunu indirmeye başvurmadan bunları güncel tutabildiğiniz anlamına gelir.

Buna rağmen, sorunun etkili olup olmadığı sorusu kalır.

Yazılımın temel işlevlerini ve farklı sistemlerde nasıl çalışabileceğini göz önünde bulundurmalısınız. Daha doğrusu, ana faydası – çeşitli yazılım uygulamaları ile granüler düzeyde çalışma yeteneği.

Hizmetin oluşturulmasının temel nedeni, yazılım optimizasyonu için "profil" tipi bir sistem sağlamaktı. Bunun nasıl çalıştığını anlamak için, var olan optimizasyon çözümlerinin çoğunun uygulamanın içindeki özel talimatlarla "sabit kodlanmış" olduğunun farkına varmalısınız. Bu talimatlar, yazılımın sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlar, ancak tüm sistemi güncellemek için tüm sistemin güncellenmesi gerektiği anlamına gelir.

FLCleaner 3.0, antivirüs uygulamaları ile aynı teknikleri kullanır; Gerektiğinde davranışını değiştiren belirli "tanımları" okuyun.

Bu, sistemin hangi uygulamaların birisinin "yazılım yığını" nda bulunduğunu takip etmesine izin verir ve daha sonra bunları nasıl güncel tutacağınız ve geçici olarak nasıl devam edeceği konusunda farklı ayarlar sağlar. Önemsiz dosyalar vb. Bu "profil" verilerini merkezi web deposunda tutarak – kullanıcılar sistemi birçok farklı cihazda kullanabilirler (diğer sistem hızlandırma araçlarının çoğundan farklı olarak).

Sonuçta Birisinin aracı kullanmanın yararına olup olmayacağına bakmak – çalışmanın yolunun (yani, merkezi bir web hizmetinden kullanıcı tabanlı verileri çağırdığını söylemek) merkezi sistemin verimliliğine büyük ölçüde bağlı olduğunun farkına varmalısınız.