SEO

Google Analytics 360: Bir Alıcının Kılavuzu

Bu, dünya çapındaki pazarlamacılar ve analistler için ortak bir endişe kaynağıdır: İşletmeniz büyüdükçe, sizin martech yığınınızdaki diğer platformlarla entegre edilebilecek eksiksiz ve doğru veriler için ihtiyaçlarınızı karşılayın. Ne yazık ki, bu, Google Analytics'in ücretsiz sürümünü aştığınız anlamına gelebilir.

Bu web seminerinde, göz önünde bulundurmanız gerekenleri de içeren, Google Analytics'e (GA) 360 geçiş ile ilgili neler olup bittiğini inceleyeceğiz. analitik platformunun satın alınması ve uygulanması. Uzmanlarımız, GA 360'ın genel martech yığınınızı nasıl geliştirebileceğini ve diğer platformlarla entegrasyonunun genel pazarlama çabalarınızda neden önemli verimliliklere yol açabileceğini tartışacaklar.

“Google Analytics 360: Bir Satın Alma Rehberi” için bugün kaydolun Dijital Pazarlama Deposu ve sponsoru InfoTrust tarafından

نبذة عن الكاتب

Dijital Pazarlama Deposu dijital pazarlama stratejileri ve taktikleri için bir kaynak merkezidir. Reklamcılıktan analize, SEO ve PPC kampanya yönetim araçlarından sosyal medya yönetim yazılımlarına, e-ticaretten e-posta pazarlamaya ve çok daha fazlasına kadar, dijital pazarlama konuları üzerinde basılı beyaz kağıtlar ve E-Kitaplar, orijinal araştırmalar ve web yayınları sunuyoruz. internet pazarlamacılığı hakkında. Digital Marketing Depot, Third Door Media'nın, Search Engine Land ve Marketing Land'in yayıncısı ve Search Marketing Expo ve MarTech'in konferans dizisinin yapımcısıdır. Bizi http://digitalmarketingdepot.com adresinde ziyaret edin.