SEO

Google arama sonuçları sayfası, arama sonuçları olmadan cevap görüntüler

Google, bazı sorgular için artık ek arama sonuçları olmadan yanıtlar gösteriyor. Örneğin, [time in los angeles] veya [time in new zealand] için arama yaparsanız Google cevabı gösterecek ve ardından arama sonuçlarını yüklemek için cevabın altında bir düğme gösterecektir.

Google, bu durumun ortaya çıktığı sorgular için, arama yapanların "nadiren tam arama sonuçları" kullandığını ve arama sonuçlarının "Tüm sonuçları göster" düğmesiyle bu sonuçlara erişebilmelerini istediklerini söyledi.

İşte bir ekran görüntüsü :

Ayrıca, hesap sorusu türleri için de çalışır:

Ve dönüşümler:

Bunu [how old is obama][who is the president][rangers game score][when is sunset] gibi diğer cevap kutusuyla ilgili sorgular için çoğaltmayı denedim ] ve diğer sorgular, ancak bunu “ne zaman…” ile ilgili soruların dışındaki herhangi bir şey için tetikleyemedi.

Gördüğünüz gibi, Google, sonuçları yüklemek için “tüm sonuçları göster” için bir düğme ekledi.

Google'dan Danny Sullivan [1945910] yanıt verdi:

Hesap makinesi, birim dönüştürücü ve yerel saat için, yükleme süresini daha da hızlandırmak için yoğunlaştırılmış bir görünüm deniyoruz. Bu araçları arayan kişiler nadiren tam arama sonuçlarını kullanırlar, ancak sonuçlar "Tüm sonuçları göster" düğmesiyle isteyenler için kullanılabilir.

İlk önce bunu görmek için @AnalyticsNinja 'a şapka ipucu.


نبذة عن الكاتب