SEO

Google.com mobil ana sayfası artık bir arama kutusu değil, artık Google Discover feed'ini gösteriyor

Mobil cihazınızda google.com, Google’ın ana sayfasını ziyaret ederseniz, artık sadece basit bir arama kutusu görmezsiniz. Artık Google'ın bir ay önce duyurduğu yeni "Google Discover" özet akışını göreceksiniz.

Google Discover, Google Feed'in yeni adıdır ve sizi ilgilendiren öğelerin etrafında konular ve haber öğeleri gösterir. Google Discover ile, en sevdiğiniz spor takımı veya haber sitesi gibi ilgi alanlarınız hakkında bilgi edinmeden arama yapabilirsiniz.

وفيما يلي لقطات في بلدي جوجل الهواتف المحمولة موقع:


Google Discover'ı istemiyorum. ? Menü çubuğuna gidip ayarları tıklayıp ardından Keşfet ve ardından ana sayfada gösterme seçeneğini seçerek mobil tarayıcınızda kapatabilirsiniz. Google uygulamasında, Ayarlar'ı ve ardından Keşfet'i seçip ardından Kapat'ı seçebilirsiniz.

Google beni Google Discover'ta neleri göstereceğini nasıl biliyor? جوجل، وشبكة الإنترنت، وبجمع المعلومات من التطبيق الخاص بك. النشاط، معلومات الجهاز، والموقع، والتاريخ، إعدادات الموقع، وأكثر من ذلك.

لمزيد من المعلومات، راجع هذه الوثيقة مساعدة.


نبذة عن الكاتب

باري شوارتز، بحث شبكة أخبار محرر الأرض وصاحب موقع على شبكة الانترنت rustybrick NY القائم. شركة استشارية. أيضا بلوق البحث شعبية على الموضوعات التي محرك البحث SEM المائدة المستديرة تشغيل البرنامج.