SEO

Google, Google My Business profiline yeni "aile tarafından yönlendirilen" özniteliğini ekler

Google, aileler tarafından sahip olunan ve işletilen işletmeler için Google Benim İşletmem profillerine yeni bir özellik seçeneği eklemiştir. Yeni öznitelik, "aile tarafından yönetilen" olarak adlandırılır ve işletme bilgilerinizi Google Benim İşletmem merkezinde düzenlediğinizde seçilebilir.

Bu, hem kadın liderliğindeki özniteliğin hem de deneyimli lider özniteliğinin bir uzantısıdır. Daha önce başlattı.

İşte, Google Benim İşletmem'deki bir ekran görüntüsü:

Bu özelliği Google yerel listelerine ekleyen işletmeler, Google Arama ve Google Haritalar'daki işletme listelerinde özel bir aile liderliğindeki simge görecekler. [19659002] Neden umursayalım? İşletmeniz için bu özelliklerden herhangi birine sahipseniz, üç özellikten birini eklemeniz, işletmenizin Google sonuçlarında biraz daha öne çıkmasına yardımcı olabilir. Bir aile ya da kadın ya da deneyimli bir iş olduğunuzu gösteren parlak ve yeni bir simge alacaksınız ve bu sizin için daha fazla iş ile sonuçlanabilir.

Bunu profilime nasıl eklerim? Bu simgeyi işletme girişinize eklemek için Google Benim İşletmem'e gidin ve işletmenizi seçin. Ardından sol taraftaki “bilgi” sekmesine tıklayın, “Nitelikler Ekle” bölümüne ilerleyin ve kurşun kalem simgesine tıklayın. İş listenizde uygulamak için “+ Women-led” düğmesine tıklamanızı sağlayan yeni bir pencere açılacaktır.


نبذة عن الكاتب

Barry Schwartz, Arama Motoru Aracının Haber Editörlüğü ve NY tabanlı RustyBrick'in sahibi web danışmanlık firması. Ayrıca SEM konularında popüler bir arama blogu olan Arama Motoru Yuvarlak Masa programını da çalıştırıyor.