SEO

Google, Google My Business profiline yeni 'kıdemli lider' özelliğini ekler

Google, bu yılın Mart ayında Google Benim İşletmem profillerine "kadın liderliğindeki" bir özellik ekledi. Şimdi, aynı zamanda veteran tarafından işletilen işletmeler için de aynısını yapıyor.

Bu öğleden sonra bir blog gönderisi yeni özelliği açıkladı:

Google, yerel işletmenizin Google Arama ve Haritalar'da deneyimli bir lider olarak tanımlanmasını kolaylaştırıyor. İşletmenizin sahibi, yöneticisi veya bir gazi tarafından kurulmuşsa, bu “Veteran-Led” özelliğini Google Benim İşletmem aracılığıyla etkinleştirebilir ve Google Girişinizde “Kablosuz” veya “Dış Mekan Kullanımı” gibi diğer ayrıntıların yanı sıra görünür. ”

Kadın liderliği ve kıdemli liderlik özellikleri işletme sahibi tarafından kontrol ediliyor ve GMB profilinde düzenlenebilir. (Topluluğun tanımladığı veya tanımladığı bazı özellikler.) "Hakkında" sekmesi altında görünüyorlar.

ABD hükümet verilerine dayanarak Google, sahip olduğu veya çoğunluğunun gazilere ait olduğu yaklaşık 2,5 milyon küçük işletme olduğunu söylüyor. Bu, şu anda ülkedeki ABD'deki küçük işletmelerin toplam sayısının yaklaşık yüzde 10'udur.

Bu bilginin (ya da kadın liderliğindeki işletmeler) kaç kişinin işe yarayıp yaramayacağı açık değildir, ancak bazıları için anlamlı olacaktır. Bunlar şu anda mevcut olan yalnızca iki işletme sahibi kimlik özelliği olsa da, Google bunun zaman içinde daha fazla ekleneceğini söylüyor.


نبذة عن الكاتب

Greg Sterling, Arama Motoru Arazisinde Katkıda Bulunan bir Editör. Dijital medya ve gerçek dünya tüketici davranışı arasındaki noktaları birleştirmekle ilgili kişisel bir blog, Screenwerk yazıyor. Aynı zamanda Yerel Arama Derneği için Strateji ve Analizler VP'sidir. Onu Twitter'da takip edin (19459022) veya onu Google + 'da bulun.